Додати диханню потрібну свіжість допомагають спеціальні спреї для порожнини рота, це не секрет. Але що робити тим, хто не хоче використовувати засоби, що містять в своєму складі хімікати?

Якщо ви не змогли втриматися від того, щоб з’їсти у обід яке-небудь блюдо, що впливає на запах з рота, можна скористатися кропом – ця пряна зелень здатна здолати навіть самий неприємний аромат. Просто пожуйте гілочку кропу, – і проблема не дуже хорошого запаху з рота швидко вирішиться.

Прекрасним дезодорантом для порожнини рота є гвоздика. З її допомогою можна усунути навіть запахи, що з’являються після вживання часнику і цибулі. Щоб позбавиться від нагадування про з’їдене часнику, корисно протягом декількох хвилин пожувати кілька «цвяшків».

Від неприємного аромату, що виникає після випитого алкоголю в поєднанні з різними закусками, за словами експертів, ефективно допомагають позбутися базилік і м’ята – для цього потрібно розжувати їх листочки. Інший продукт, який допомагає бути впевненим у своєму диханні, – імбир. Головне, щоб він був свіжим.

Вчені нагадують: чистка зубів після їжі для отримання свіжого дихання – дуже часта і велика помилка. Якщо почати чистити зуби протягом півгодини після прийому їжі або вживання кави, можна домогтися лише того, що зубна емаль виявиться сильно пошкоджена. Чищення зубів після вживання продуктів, в яких часто містяться різні кислоти, змушує їх лише інтенсивніше проникати всередину емалі, а щетина зубної щітки і тиск нею тільки ускладнюють цей процес.