Фахівці в області дієтології розповіли про те, якими продуктами можна сміливо їсти вночі без побоювань нашкодити фігурі.

Одним з таких продуктів вони, зокрема, вважають мигдаль. Мигдаль багатий цінним вітаміном Е, жирними кислотами омега-3 і іншими корисними мікроелементами, але, крім цього, його горіхи мають специфічну властивість в плані засвоєння: жирні компоненти мигдалю не відкладаються в жирові депо людського тіла.

Також можна не боятися їсти в пізній час індичку. Її м’ясо легко засвоюється, але головне – містить L-триптофан, незамінну амінокислоту, яка бере участь у синтезі серотоніну, відомого як «гормон щастя» і допомагає при проблемах з нічним сном.

Інший продукт, дозволений дієтологами для вживання вночі, – спаржа. Зелена спаржа містить цінні пробіотики і надає м’яку стимулюючу дію на роботу шлунково-кишкового тракту. Крім того, для нічних перекусів можна використовувати хумус. В цьому блюді на основі пюре з нуту (вид бобових) немає компонентів, що підвищують холестерин, але зате багато цінного рослинного білка.

Грецький йогурт або звичайний кефір забезпечує хорошу роботу кишечника і тому теж входять в список продуктів, які можна їсти по ночах, не боячись додати у вазі. Не забороняється вночі з’їсти і авокадо, – хоча дієтологи рекомендують не вживати за один раз відразу великий плід, досить і половини авокадо. Авокадо містить розчинні волокна, які стимулюють роботу печінки, покращує травлення і допомагають тримати під контролем рівень холестерину.