ГоловнаНовини Здоров'я5 простих способів підвищити енергію і фізичну працездатність

5 простих способів підвищити енергію і фізичну працездатність

Навіть якщо ми ведемо здоровий спосіб життя, іноді наш рівень енергії може різко впасти, що може навіть викликати депресію. Перевірте ці можливі причини і подивіться, що ви можете зробити, щоб збільшити свій рівень енергії.

Радість

Зневоднення

Навіть помірне зневоднення може змусити вас почувати себе виснаженим і нездатність сконцентруватися. Якщо ви відчуваєте, що ваша голова в густому тумані, не думайте, що вам потрібно перекусити або подрімати. Візьміть хороший великий стакан води і подивіться, що вийде. Пиття води може мати значення, і більшість людей вважають за краще вживати добавки, ліки, відвідування лікаря. Але, можливо, причина в недостатній гідратації. Перевірте це!

Читайте також:  Лікарі з'ясували, що потрібно робити з харчуванням для профілактики деменції

Телефон

У всіх нас вони є, і деякі, здається, звикли до того, що 24 години на добу є доступ до будь-якої інформації, але перевірка телефону перед сном насправді підсилює мозкову діяльність, що додатково ускладнює засинання. А також штучне світло телефону може заважати мелатоніну, який допомагає вам спати. Дослідження також показують, що 20% сну людей переривають вхідні дзвінки, текстові повідомлення або електронні листи. Вимкніть телефон за 30 хвилин до сну, і ви зможете відпочити і відновити сили на наступний день.

Низький рівень заліза

Цей мінерал допомагає транспортувати кисень до різних частин вашого тіла і допомагає в усуненні відходів. Але якщо ви не отримуєте хоча б мінімальну кількість заліза, ваше тіло буде страждати. Вживайте в їжу продукти, багаті залізом, такі як горох, нут, сочевиця, червона квасоля / чорна квасоля, зелені листові овочі, які можуть допомогти в боротьбі з дефіцитом заліза. Якщо ви хочете збільшити енергію, перевірте рівень заліза в організмі.

Читайте також:  9 найбільш корисних продуктів для здоров'я печінки

Ліки, які відпускаються за рецептом

Великий відсоток рецептурних ліків може мати сонні побічні ефекти. Якщо ви відчуваєте себе більш сонним і нещодавно почали приймати нові ліки або змінили дозу, подумайте про те, щоб поговорити зі своїм лікарем про природну альтернативу (бажано).

Занадто багато вправ

Це можливо? Дослідники кажуть, що фізичні вправи допомагають боротися з виробленням в організмі кортизолу, гормону стресу. Але надмірні фізичні навантаження (наприклад, біг в стійкому темпі протягом більше 30 хвилин) можуть фактично збільшити вироблення кортизолу. Експерти пропонують короткі процедури кардіо-активності в поєднанні з силовими тренуваннями. Це допомагає підтримувати рівень енергії на максимальному рівні.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News