ГоловнаНовини Здоров'яПсихологи назвали фрази, які жінкам варто забути раз і назавжди

Психологи назвали фрази, які жінкам варто забути раз і назавжди

Психологи назвали фрази, які бажають прожити в любові і щастя не один десяток років жінкам варто забути раз і назавжди. Фахівці стверджують, що для досягнення та збереження гармонії у відносинах слід постійно стежити за своїми розмовами з партнером.

Сварка

Психолог Ярослав Самойлов вважає озвучені фрази найбільш небезпечними і вони можуть зруйнувати найсвітліші почуття в сім’ї. Лідером рейтингу виявилася претензія: “треба було зробити ось так”. Цей вислів може стати причиною агресивної поведінки з боку чоловіка, хоча жінки помилково вважають, що так вони демонструють коханому турботу.

Ще однією небезпечною фразою фахівці назвали: “ні, ну це і так зрозуміло”. Цей вислів здатний звести нанівець всі старання чоловіка, і він точно не захоче залишитися з дамою, яка не бажає цінувати його думку.

Читайте також:  Названо 3 продукти, які прискорено позбавляють від жиру на животі

Далі йде просте і лаконічне: «Гаразд». Ця фраза розцінюється сильною статтю як факт, що той не виправдав надій своєї обраниці. На четвертому місці знаходиться категоричний вислів: “Я не згодна”. Таким чином, дама обнуляє точку зору другої половинки, що як правило, веде до конфлікту. На п’ятій сходинці знаходиться фраза: «Гідний чоловік подібним чином себе не веде!»

Шосте місце дісталося виразу: “сусід заробляє більше”. Дана маніпуляція може спровокувати не тільки велику сварку в сім’ї, але і відхід чоловіка з дому. Вона дуже зачіпає гідність партнера, і він може задуматися про те, що потрібно починати шукати таку людину, яка не буде порівнювати його з іншими.

Читайте також:  Скільки часу хворі на COVID-19 заразні: учені вирахували період

Замикає рейтинг вираз: «Не хочу тебе відволікати». Дана фраза занижує самооцінку самої жінки, а чоловіки хочуть бачити поруч впевнених в собі і сильних дам.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News