За словами експерта, є п’ять «простих» змін у способі життя, які британці можуть зробити, щоб збільшити свої шанси на довге життя.

Багато людей намагаються зробити здоровий вибір, щоб продовжити своє життя. Хоча можуть бути ще якісь незвичайні заяви про досягнення довголіття, зрештою, це може бути так само просто, як рішення, які ми приймаємо щодня, наприклад, що їсти.

Їжте здорову рослинну їжу

Такі продукти, як горіхи, фрукти, овочі, цільнозернові та інші рослинні продукти, багаті на поживні речовини та антиоксиданти, які необхідні для організму.

Дослідження показали, що деякі з цих продуктів можуть знизити ризик розвитку раку, серцевих захворювань та інших захворювань, що покращить якість вашого життя, пише Express.

Контролюйте свої калорії

Дослідження показали, що крім того, що “ви допомагаєте вам скинути вагу і відчувати себе здоровішим”, дотримання рекомендованого споживання калорій може допомогти збільшити тривалість вашого життя.

Будьте активними

“Дослідження показали, що 15 хвилин вправ щодня можуть додати до вашого життя ще три роки, а також знизити ризик передчасної смерті приблизно на чотири відсотки за кожні 15 хвилин вправ”.

Тренування в тренажерному залі або швидка прогулянка, фізичні вправи приносять багато користі.

Скоротіть споживання алкоголю

Обмеження кількості алкоголю, що споживається, може мати численні переваги для вашого здоров’я і знизити ймовірність розвитку ряду проблем зі здоров’ям.

“Скорочення споживання алкоголю може знизити ризик передчасної смерті, а це означає, що ми всі можемо час від часу насолоджуватися своїм улюбленим напоєм”.

Створіть рутину сну

Хороший якісний сон корисний для здоров’я, але важливо висипатись у потрібній кількості. Якщо можливо, намагайтеся лягати спати і прокидатися приблизно в один і той же час щодня і не лягати спати пізно у вихідні дні.