Людство жує жуйку більше 6 000 років поспіль, і багатьом здається, що це не дуже корисна звичка. Експерти розповіли, чому жуйка послужить нам хорошу службу.

Більш здорова альтернатива. Жування жувальної гумки може стати чудовою альтернативою іншим нервовим звичкам на кшталт мотання кінцівками або обкушування нігтів. Крім того, в деяких випадках жуйка полегшує процес відмови від тютюнової залежності.

Знижує тиск у вухах. Якщо ви стикаєтеся з проблемою зайвого тиску у внутрішньому вусі, наприклад, при авіаційних перельотах, то жуйка однозначно прийде вам на допомогу. Не забудьте взяти жувальну гумку в літак.

Захищає зуби і ясна. Для того щоб знешкодити значну кількість бактерій, що скупчуються у нас в порожнині рота, потрібна слина. А жувальна гумка стимулює виділення значної кількості слини, тому її рекомендують використовувати після основних прийомів їжі.

Зміцнює пам’ять. Дана властивість жуйки здається дещо дивною, але доведено, що за допомогою цього продукту можна дещо збільшити приплив крові до мозку, що корисно для пам’яті.

Захищає від розладів кишечника. Жувальна гумка знижує кількість кислоти в стравоході і допомагає боротися з нетравленням, а також метеоризмом. Не можна забувати і про здатність жуйки стимулювати виділення слини.