Подібно до еліксиру молодості на організм після 40 років діє біотин. Вчені вважають його одним з кращих вітамінів, що допомагають чинити опір старінню.

Як передає портал Food.news, західні фахівці в області антиейдж-терапії називають біотин “поки ще маловідомим, але дуже перспективним” засобом омолодження.

«Біотин – це вітамін групи B, також званий вітаміном H. Він допомагає організму засвоювати вуглеводи, жири, білки і перетворювати їх в енергію», – пояснюють експерти.

Прийом біотину не означає, що 40-річна жінка одразу ж почне виглядати як дівчина 25 років, кажуть вони. Водночас використання біотину має ряд серйозних переваг для здоров’я, завдяки цій речовині поліпшуються багато функцій внутрішніх систем.

Читайте також:  Названо максимальну добову дозу кави

Зокрема, біотин допомагає зменшити концентрацію шкідливого холестерину, стимулює процеси обміну речовин, роботу надниркових залоз і щитовидної залози. Одне з проводилися за ним досліджень показало, що біотин в поєднанні з хромом допомагає людям із зайвою вагою контролювати рівень цукру в крові і захищає від розвитку толерантності до інсуліну.

Наслідком того, що під дією біотину активізується робота організму, стають позитивні зміни у зовнішньому вигляді, відзначають вчені. Наприклад, у жінок поліпшується стан шкіри і волосся, що виробляє ефект моложавості.

Як я можу отримати біотин? Фахівці констатують, що крім аптечних добавок джерелом біотин є продукти харчування – цього вітаміну багато в оселедці, сардини, тунці, форелі, авокадо, моркви, мигдалі, яєчних жовтках і ягодах.

Читайте також:  4 ознаки того, що метаболізм працює неправильно

Джерело: МедікФорум