Алкоголь … Під дією алкоголю людина може розслабитися, знайти спільну мову з іншими людьми і легко йде на контакт. Тільки не потрібно забувати, що бездумне вживання алкоголю людиною може призвести до сумних наслідків. Давайте подивимося, як впливає алкоголь на організм. Перше число показує кількість випитих порцій, а друге – кількість проміле в організмі.

2 порції – 0,2

Ти повністю розслаблений і не можеш тверезо оцінювати що відбувається навколо. Якщо зупинитися саме зараз, шкоди від випитого не буде.

3 порції – 0,5

Починається перша стадія гальмування. Людина стає сміливішою, здатна здійснювати вчинки, які не властиві для неї.

4 порції – 0,7

Ти поступово повністю втрачаєш голову. «У такому стані можна гори звернути», — шепоче тобі твоя півкуля головного мозку.

5 порцій – 0,8-0,9

Погіршується стан пам’яті. Починається туманний стан. Тобі важко згадати, що відбувалося 1 годину назад. Мозок перестає подавати сигнали про небезпеку.

Читайте також:  Вчені назвали причину збільшення живота у чоловіків

6 порцій – 1-1,1

Починаються проблеми з рівновагою. Нахиляючись у сторону, можна впасти на підлогу. Починається стадія агресії. Саме в такому стані починають шукати об’єкт, з яким можна з’ясувати стосунки. В такому стані можна накрутити купу справ.

У тебе різко змінюється настрій і порушуються рухові функції.

7 порцій – 1,5

Тебе починає нудити. Не дивно, організм хоче скоріше позбутися від отрути, яка нагромадилася. Спочатку почнеться запаморочення, потім – блювання.

10 порцій – 2

Алкоголь виводить тепло з організму, розширюючи судини. Тому не потрібно бігти на вулицю, щоб освіжитися, інакше ти можеш легко застудитися. Пам’ять у такому стані повністю блокує нову інформацію. У такому стані Ви можете легко втратити свідомість. Тому, будьте обережні.

12 порцій – 2,5

Як впливає алкоголь на організм? Відбувається емоційний ступор. В такому стані можна легко зробити непристойну пропозицію дівчині, що сиділа поряд. Якщо раптом вона відмовить (а вона відмовить), ти починаєш злитися і можеш зробити необдумані вчинки. Починається рефлексний збій – можливе мимовільне сечовипускання.

Читайте також:  Як зберегти здоров'я: що лікарі радять не робити людям після 60 років

16 порцій – 3

Все в тумані. Ти не розумієш, де знаходишся. Можуть початися судоми. Зір різко погіршується і в очах починає двоїтися. В такому стані можна відключитися де завгодно. Неприємно, правда?

18 порцій – 3,5

Ти вже не сприймаєш зовнішні імпульси. Це все одно, що стан під наркозом. Ти нічого не відчуваєш. Може початися алкогольний шок. Негайно треба їхати до лікарні.

20 порцій – 4

Легені знаходяться на межі відключення. Ти взагалі нічого не розумієш і тобі все одно. Тиск різко падає. В такому стані можна впасти в алкогольну кому або померти, якщо вчасно не нададуть медичну допомогу.

Читайте також:  Кому і навіщо потрібно здавати аналізи на вітаміни та як розшифрувати результати
Користь алкоголю

Не дивуйтеся, але алкоголь може приносити користь організму. Тільки користь можлива в малих кількостях.

Наприклад, червоне вино зміцнює імунну систему, нормалізує обмінні процеси, виводить шлаки і токсини з організму, а також служить профілактикою атеросклерозу. Біле вино і шампанське – сприяють нормалізації серцево-судинної системи. Глінтвейн допомагає вилікувати простудні захворювання. Пиво – знижує ризик виникнення раку, захворювання серцево-судинної системи, уповільнює старіння. Горілка – знижує рівень холестерину в крові.

Тільки алкоголь в цьому випадку повинен бути натуральним, без хімічних домішок і консервантів. Корисні норми: чоловікам – 20 г чистого алкоголю, жінкам – 10 г. Така доза міститься в 300 г пива, 100 г вина і 30 г горілки.

Дотримуйся визначених норм і проблем зі здоров’ям у тебе не буде.

Джерело: xxl