Одна з причин – це корисно для профілактики вікових проблем із мозком.

З’їдати ложку оливкової олії за сніданком корисно з низки причин, повідомили грецькі фахівці.

Корисно для мозку. Дані досліджень свідчать, що вживання оливкової олії допомагає зміцнювати пам’ять. Зокрема, його прийом сприяє зменшенню накопичення бляшок у клітинах головного мозку, з яким асоціюється розвиток деменції, включаючи хворобу Альцгеймера.

Сприяє гарному стану кісток. Оливкова олія містить багато мікроелементів, необхідних здоров’ю кісток і суглобів. Якщо в раціоні воно поєднується з іншими продуктами, багатими на омега-3 жирні кислоти, результати можуть бути ще помітнішими – зокрема, такі продукти ефективні у випадках артриту.

Читайте також:  Лікар назвав картопляне пюре однією з найкорисніших страв при застуді

Зменшує запалення. Дослідження свідчать, що оливкова олія та продукти, що містять омега-3, можуть допомагати у боротьбі із запаленням та приносять користь, полегшуючи стан при хронічних запальних захворюваннях.

Сприяє здоровому функціонуванню кишківника. Ось причина, яка може спонукати вас з’їдати ложку оливкової олії за сніданком – така звичка позитивно впливає на перистальтику кишечнику та захищає від запору. Крім того, люди, які регулярно вживають оливкову олію, рідко стикаються з такими проблемами, як здуття живота або набряки, спровоковані застійними явищами в кишечнику.

Покращує зовнішній вигляд шкіри. Не випадково багато кремів для шкіри містять оливкову олію – її антибактеріальні та протизапальні властивості можна успішно використовувати проти набряків, почервонінь та зморшок на шкірі.

Читайте також:  Вживання цих фруктів може призвести до карієсу

Послідовне вживання цього продукту щоранку сприяє здоров’ю та покращенню зовнішнього вигляду шкіри загалом завдяки його позитивному впливу на травний тракт та профілактиці запорів.