Одна з причин – це корисно для профілактики вікових проблем із мозком.

З’їдати ложку оливкової олії за сніданком корисно з низки причин, повідомили грецькі фахівці.

Корисно для мозку. Дані досліджень свідчать, що вживання оливкової олії допомагає зміцнювати пам’ять. Зокрема, його прийом сприяє зменшенню накопичення бляшок у клітинах головного мозку, з яким асоціюється розвиток деменції, включаючи хворобу Альцгеймера.

Сприяє гарному стану кісток. Оливкова олія містить багато мікроелементів, необхідних здоров’ю кісток і суглобів. Якщо в раціоні воно поєднується з іншими продуктами, багатими на омега-3 жирні кислоти, результати можуть бути ще помітнішими – зокрема, такі продукти ефективні у випадках артриту.

Зменшує запалення. Дослідження свідчать, що оливкова олія та продукти, що містять омега-3, можуть допомагати у боротьбі із запаленням та приносять користь, полегшуючи стан при хронічних запальних захворюваннях.

Сприяє здоровому функціонуванню кишківника. Ось причина, яка може спонукати вас з’їдати ложку оливкової олії за сніданком – така звичка позитивно впливає на перистальтику кишечнику та захищає від запору. Крім того, люди, які регулярно вживають оливкову олію, рідко стикаються з такими проблемами, як здуття живота або набряки, спровоковані застійними явищами в кишечнику.

Покращує зовнішній вигляд шкіри. Не випадково багато кремів для шкіри містять оливкову олію – її антибактеріальні та протизапальні властивості можна успішно використовувати проти набряків, почервонінь та зморшок на шкірі.

Послідовне вживання цього продукту щоранку сприяє здоров’ю та покращенню зовнішнього вигляду шкіри загалом завдяки його позитивному впливу на травний тракт та профілактиці запорів.