Починаємо худнути не з понеділка, а прямо з завтрашнього ранку!

слі вже вирішили худнути, починати варто з самого ранку: саме ранкові звички задають ритм всьому дню, «запускають» наш обмін речовин і просто створюють відповідний настрій. Якщо ви всерйоз зібралися взятися за свою фігуру, почніть з цих корисних ранкових звичок.

Як слід поснідати

Найкорисніший режим харчування – той, в якому основну норму калорій ми отримуємо з ранку. До цього висновку прийшли дослідники Університету Тель-Авіва. Швидкість обміну речовин протягом дня змінюється: чим ближче до вечора, тим він повільніший, а ось з ранку ми і правда можемо їсти все, що захочемо.

Ну, і крім того, якщо ми відмовляємося від сніданку, організм негайно переходить в режим економії і протягом дня буде кожну отриману калорію відкладати про запас, а не переробляти в енергію.

Прогулятися під ранковим сонцем

Ранкове сонячне світло спалює жир в прямому сенсі цього слова: цей довели дослідники з Університету Альберти (Канада). Під впливом видимого спектру частки ліпідів зменшуються в об’ємі і вільно залишають клітину-і ми худнемо.

Випити склянку води відразу після пробудження

За ніч ми втрачаємо близько півлітра води, і тому стакан води, випитий вранці, допомагає відновити баланс рідини в організмі. Також вода необхідна для здорового обміну речовин і допомагає знизити ризик переїдання.

Зробити зарядку

По-перше, ранковий комплекс вправ допоможе швидше прокинутися не тільки нашому тілу, але і мозку. По-друге,» запустить ” обмін речовин. А, по-третє, допоможе менше з’їсти протягом дня: дослідження, проведене фахівцями Нортумбрійського університету, підтвердило, що люди, котрі регулярно робили зарядку, в результаті відчували менший апетит.

Відмовитися від соцмереж

Звикли перевіряти стрічку новин під час сніданку? Відмовтеся від цієї звички-вона нас повнить! Ця звичка підвищує рівень стресу, через який ми товстіємо. По-перше, стресовий гормон кортизол уповільнює обмін речовин, а, по‑друге, під впливом стресу ми схильні вибирати більш шкідливі продукти.