З перших днів виходу на ринок і до сьогоднішнього дня торгова марка Solgar використовує виключно натуральні формули, керуючись принципами «Науки харчування», яку розробляють дослідники та вчені лабораторії компанії. Асортимент вітамінів та біологічно активних добавок Солгар сьогодні перевищує понад 600 найменувань.

Біологічно активні добавки представлені у 60 країнах світу, включаючи США, Україну, Велику Британію, Італію, Францію, Ізраїль, тому купити вітаміни Solgar можна з будь-якого куточка Землі. Історія компанії починається з 1947 року, коли виробник розробив і представив світові один із найперших вітамінно-мінеральних комплексів.

Вітаміни, мінерали, екстракти рослин, пробіотики Солгар визнані у всьому світі як одні із найефективніших та найбезпечніших формул для підтримки здоров’я, молодості й краси. Компанія популяризує збалансоване харчування з використанням натуральних дієтичних добавок, фізичні навантаження, активний спосіб життя, відмову від шкідливих звичок та негативних думок.

Нагороди та революційні винаходи лабораторії Solgar

На прикладі мільйонів людей у ​​всьому світі компанія Solgar довела, що тривала молодість, краса та гарне самопочуття – це основні складові здоров’я. Тому своєю головною місією виробник вважає забезпечення споживачів продукцією преміум класу, яка підтримує здоров’я та гарне самопочуття людей у всьому світі.

Революційні відкриття компанії Solgar неабияк вплинули на ринок біологічно активних добавок. Наприклад, у 1968 році торгова марка розробила повністю натуральний та гіпоалергенний комплекс без солі, цукру, крохмалю, ароматизаторів і консервантів. А винахід першої вегетеріанської капсули дозволив мільйонам людей з рослинною дієтою збагачувати свій раціон вітамінами, мінералами та іншими біологічно активними добавками Solgar.

Торгова марка також може похизуватися численними міжнародними нагородами за ефективність та натуральність формул. Наприклад, найпопулярніші комплекси для підтримки молодості та краси Solgar «Шкіра, нігті, волосся» і «Гіалуронова кислота» отримали всесвітньо відому нагороду Веtter Nutritoion у номінації «Кращий натуральний продукт для краси».

Вітаміни та БАД-и Solgar: Золотий стандарт

Увага до деталей виробництва дозволила компанії Solgar створити свій стандарт якості – Золотий стандарт, який за вимогами перевершує державні маркери якості. Щоб зберегти свіжість продукції, виробник випускає її невеликими партіями, здійснюючи понад 130 тестів контролю.

Вегетеріанська капсула та відмова від використання алергенів – одна із основних концепцій Золотого стандарту. У вітамінах Солгар немає цукру, солі, глютена, молочних компонентів та барвників. А скляні флакони темного кольору чудово зберігають поживні властивості натуральних добавок, захищаючи їх від вологи, світла та інших зовнішніх факторів.

Як Solgar та Biotus допомагають ЗСУ

На сайті biotus.ua представлена продукція торгової марки Solgar. Ми робимо все можливе, щоб українці купували якісну та безпечну продукцію. Пишаємося тим, що разом із нашими клієнтами допомагаємо українській армії у непростий воєнний час. 10% від продажу вітамінів Solgar ми надсилаємо ЗСУ.

Численні дослідження вчених доводять ефективність вітамінно-мінеральних комплексів та БАДів Solgar при різних захворюваннях, а також для підтримки здоров’я, молодості та краси. Наприклад, Вітаміни для волосся, шкіри та нігтів Solgar Skin, Nails, Hair з високим вмістом вітаміну С та міді підтримують рівень колагену в організмі, покращуючи стан шкіри, волосся та нігтів.

Селен Selenium Solgar – незамінний антиоксидант, який активно бореться із вільними радикалами, підтримує імунітет, серцево-судинну систему, щитовидну залозу. Комплекс також покращує пам’ять та розумові здібності при захворюванні Альцгеймера.

Риб’ячий жир Omega-3 Fish Oil Solgar – якісне джерело жирних кислот омега-3. Завдяки технології молекулярної дистиляції, риб’ячий жир ефективно очищують від ртуті. Незамінна добавка для здоров’я очей, серцево-судинної системи, суглобів та обміну речовин.

Ще один улюбленець мільйонів Кальцій із вітаміном Д3 Calcium Citrate Solgar для здоров’я кісток, зубів, підтримки нервової системи та профілактики остеопорозу. І, звичайно, не можна не згадати легендарний Vitamin C Solgar для підтримки імунітету, здоров’я шкіри та ясен, серцево-судинної системи, а також збереження молодості й краси.

Високі стандарти якості, натуральні формули, вегетеріанська капсула та відсутність алергенів роблять вітаміни Solgar незамінними для підтримки здоров’я, гарного самопочуття та збереження молодості.

*На правах реклами