Дослідження показало, що улюблені відеоігри діти бувають розумнішими за своїх ровесників. Такого висновку дійшли вчені з Університету Вермонта.

Відеоігри часто вважають марною тратою часу, але насправді вони здатні підвищити інтелект дітей. Дослідження показало, що якщо діти витрачають на ігри по три і більше годин на день, то вони краще справляються з когнітивними тестами та завданнями на згадку, порівняно з ровесниками.

Отже, деякі ігри справді можуть користуватися дитячим інтелектом, пише NYPost.

Відеоігри вже давно асоціюються з насильством, антигромадською поведінкою та навіть зниженням інтелекту у їхніх користувачів. І ось тепер 2000 підлітків сканували мозок, коли вони проходили через серію тестів, що оцінюють швидкість реакції, здатність вирішувати завдання та пам’ять.

Читайте також:  За підвищеною мерзлякуватістю часто ховаються проблеми зі здоров'ям

Виявилося, що юні геймери мали вищі результати. Сканування показало й більшу активність у сфері мозку, відповідальної різні когнітивні функції.

Дослідження передбачає, що відеоігри можуть мати когнітивні переваги. Сьогодні понад 60% американських та британських дітей не відриваються від приставок та комп’ютерів.