Вчені з Великобританії розповіли про декілька симптомів раку мозку, що проявляються на ранній стадії розвитку хвороби і часто пропускаються. Фахівці британського підрозділу компанії HCA Healthcare нагадали, що для більш вдалого лікування важливо звертатися до лікарів саме на ранньому етапі раку.

Симптом перший: головні болі. Підозру повинні викликати стійкі і часті болі. Ранньою ознакою раку мозку нерідко є головний біль, який виникає вранці і разом з ним відчуваються занепад сил, погіршення зору.

Симптом другий: нудота і блювота. Вони виникають у зв’язку з тим, що пухлина ускладнює циркуляцію рідини.

Симптом третій: забудькуватість. Зміну когнітивних функцій і характеру людини нерідко списують на вік, а між тим вони можуть вказувати на рак мозку. Провали в пам’яті і втрата ініціативності, плутанина в міркуваннях вписуються в картину ранніх симптомів хвороби.

Читайте також:  Сексолог дала пораду нерішучим коханцям

Симптом четвертий: неконтрольовані дії. Посмикування м’язів, мимовільні рухи, укуси язика, втрата контролю над сечовим міхуром – якщо ви раптом розумієте, що тіло перестало підкорятися вольовим зусиллям, потрібно звернутися до лікаря.

Симптом п’ятий: втрата слуху і рівноваги. Проблеми зі слухом в разі раку мозку можуть виникати в силу того, що пухлина, яка виросла починає тиснути на нерви вуха. Також при цьому страждають нерви, пов’язані із забезпеченням рівноваги, у людини може виникати порушення балансу при ходьбі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
П’ЯТЬ ТОЧНИХ СИМПТОМІВ РАКУ ГОЛОВНОГО МОЗКУ

РАК ГОЛОВНОГО МОЗКУ: ГОЛОВНІ СИМПТОМИ І ПЕРСПЕКТИВИ ЛІКУВАННЯ

Читайте також:  Курячі яйця захистять судини і позбавлять зайвої ваги