З цими речами варто бути обережніше.

1. Вузькі джинси

Занадто вузькі джинси підсилюють тиск на нервові закінчення і перешкоджають вільному кровообігу, що може привести до оніміння ніг, набряків і загострення варикозу. Крім того, денім з щільною посадкою натирає шкіру, збільшує потовиділення і тим самим створює ідеальне середовище для розмноження бактерій .

2. Взуття з високим каблуком

Дослідження доводять, що часте носіння взуття на високих підборах змінює механіку ходьби, деформуючи м’язи, сухожилля і суглоби ніг. Наслідки від носіння високих підборів зберігаються роками і значно збільшують ризик травм в майбутньому. Ну а якщо відмовлятися від улюблених шпильок все-таки не хочеться — носіть їх правильно.

Читайте також:  Преимущества лечения в Израиле
3. Взуття на плоскій підошві

Зручні балетки, шльопанці і сандалі можуть бути не менш небезпечні, ніж високі підбори. Вони не підтримують стопу і не дозволяють м’язам ніг функціонувати оптимально, що може привести до проблем з колінами і спиною. Також носіння взуття на плоскій підошві є однією з частих причин виникнення плантарного фасциїту.

4. Стрінги

Носіння стрінгів сприяє перенесенню бактерій з анальної зони в вагінальну, провокує подразнення шкіри через щільне прилягання до неї і підвищує ризик розвитку грибкових інфекцій.

5. Великі сумки

Небезпека великих сумок полягає не в їх розмірі, а у вазі речей, якими ми їх набиваємо. Носіння важкої сумки негативно впливає на поставу і ходу, перенапружує м’язи і суглоби в області шиї і здавлює плечові зв’язки, що може призвести до защемлення нерва.

Читайте також:  Про пользу биотина
6. Коригуюча білизна

Стягуюча білизна може візуально зробити вас на пару розмірів стрункішою. А ще привести до порушення кровообігу і збільшити ризик виникнення варикозу. Вибирайте правильний розмір і не носіть коригуючу білизну кожен день.

7. Важкі сережки

Масивні сережки, як і раніше залишаються в тренді, але часте носіння важких металевих прикрас може розтягнути мочки вух. Чергуйте їх з “гвоздиками” або вибирайте пластикові сережки замість металевих.

8. Вовняні светри

Одяг з вовни може спровокувати роздратування і висипання, особливо у власників сухої шкіри. Одягайте вовняні светри поверх бавовняних сорочок з довгими рукавами, щоб мінімізувати контакт вовни з тілом, і користуйтеся зволожуючими засобами для шкіри.

Читайте також:  Что делать с насморком у ребенка