Деменція виникає не тільки у молодих, але і літніх людей. Неврологи розповіли, як можна розрізнити особливості поганого характеру від серйозних порушень.

Одним з факторів є втрата соціальних навичок і орієнтації. Наприклад, людина забуває, в якому напрямку вона прямувала або тягає з смітника рвані і брудні речі. Ці ознаки вказують на те, що людям потрібна медична допомога і контроль з боку. У більшій частині випадків пенсіонери стають добрішими, тому озлобленість може свідчити про розвиток деменції.

Нерідкі випадки, коли чоловік або жінка перш любили виходити в світ, але потім стали відлюдниками. На це слід звернути увагу, тому як дані моменти вказують на порушення розумових порушень. Як правило, люди з фізичної точки зору, не в змозі більше займатися улюбленою справою, втрачають навички, але бояться зізнатися собі в цьому.

Шведські вчені довели, що схильні до невротичних станів жінки з віком частіше страждали так званим «старечим недоумством». Тривога, ревнощі, перепади настрою все це призводить до появи деменції.