На думку фахівців, зміни в стані волосся не повинні ігноруватися, так як вони можуть служити індикатором прихованих процесів, що відбуваються з організмом. Звертаючи увагу на своє волосся, людина отримує можливість краще контролювати здоров’я.

Експерти вказують на те, що облисіння, лупа, надмірна сухість волосся і шкіри голови можуть сигналізувати про серйозні неполадки в організмі. Медики склали перелік змін у стані шевелюри, характерних при виникненні порушень у роботі внутрішніх органів і систем. До нього увійшли наступні проблеми з волоссям:
 
Еластичне і блискуче волосся стає ламким і тьмяним. Ця зміна із зачіскою вказує на можливі проблеми з щитовидною залозою, а також сигналізу’ про нестачу вітаміну А, білків, цинку і жирних кислот.
 
Волосся стає занадто швидко жирним. Підвищена жирність пов’язана з поганою роботою печінки, нестачею в організмі цинку, фолієвої кислоти і вітаміну В6, вважають фахівці.
 
  – Волосся виглядає недоглянутим і січеться, незважаючи на те, що регулярно підстригаються кінчики. Таке можливо при анемії і дефіциті вітаміну В6, магнію і цинку в організмі.
 
Рання сивина. За словами медиків, вона з’являється у людей з гормональним дисбалансом.
 
Поява рясної лупи. Це може говорити про наявність грибкової інфекції, нестачі вітамінів групи В і жирних кислот.
 
Активне випадання волосся. Втратою волосся завжди супроводжуються хвороби ендокринної системи, жовчного міхура (холецистити) і печінки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ РОЗКІШНОГО ВОЛОССЯ ТА ШКІРИ

ЯК ЗРОБИТИ ВОЛОССЯ ЗДОРОВИМ

РУДЕ ВОЛОССЯ СКОРО ЗОВСІМ ЗНИКНЕ