Ці добавки в наші страви додадуть їм не тільки особливий вишуканий смак, але і зроблять лікувальний вплив. Доведено, що вони позитивно впливають на роботу імунної системи.

Куркума. Одна з найпопулярніших в Індії спецій, яка там використовується практично в кожній страві. А молоком з куркуми прийнято лікувати в Індії мало не всі хвороби. Дійсно, ця спеція може вважатися антибіотиком і антисептиком для всього нашого організму.

Насіння пажитника. Ця спеція багата вітамінами C і A, а також кальцієм. У неї є властивості антиоксиданту, що зміцнює імунітет. Також спеція дозволяє тримати рівень цукру в крові під контролем.

Читайте також:  Розкрито користь винограду для здоров'я людини

Кориця. Чудова спеція, яка не тільки зміцнює імунітет, але і сприяє розщепленню вуглеводів, які посилюють поглинання нутрієнтів з продуктів харчування. Цей процес викликає в нас почуття ситості, через що ми не переїдаємо.

Імбир. Давно відома здатність імбиру зміцнювати імунітет. Можна вживати імбирний чай, за рахунок чого ви будете рідше застуджуватися і хворіти на грип.

Чорний перець. Ця спеція добре відома своїми протизапальними властивостями, вона забезпечує різні переваги для здоров’я. Перець насичений антиоксидантами, він надає жарознижувальну і антибактеріальну дію.

Джерело: МедікФорум