Від вживання води до підйому ваг. Експерти назвали 5 способів, що дозволяють по максимуму спалювати зайві калорії.

Ходіть і бігайте під кутом. Піші прогулянки і біг – це чудові за своїми результатами аеробні навантаження. Хочете зробити їх більш ефективними в справі спалювання калорій? Ходіть і бігайте в гору. Якщо при подібних пересуваннях кут нахилу збільшується, то виростає навантаження не тільки на м’язи ніг, але і на багато інших зон тіла. А це сприяє більш швидкому схудненню.

Переходьте на інтервальні заняття. Замість того, щоб протягом півгодини неквапливо бігти зі швидкістю 10 км/год, намагайтеся на одну-дві хвилини розганятися по максимуму, потім одну хвилину йти пішки, потім знову бігти в швидкому темпі і так кілька разів. Практика показує, що подібного роду інтервальні тренування неймовірно ефективні.

Читайте також:  Дієтолог запропонувала спосіб боротьби з голодом

Додавайте більше ваги. Чим вище обсяг м’язів, тим нижче кількість підшкірного жиру. Тренування на м’язову масу прискорюють метаболізм, що допомагає спалювати зайві калорії. Додайте хоча б один-два дні занять з важкими вагами в ваш щотижневий графік тренувань.

Пийте воду. Експерти радять випити не менше двох кухлів води за 10 хвилин до початку тренувань. Це прискорює метаболізм, тобто спалювання калорій, приблизно на 30%.

Не забувайте про білки. Переконайтеся в тому, щоб у вашій дієті була достатня кількість білка, особливо якщо ви хочете схуднути. Він допоможе не тільки впоратися з голодними спазмами, але і наростити м’язову масу. Ідеально, якщо 30% всіх добових калорій припадає саме на білки.

Читайте також:  Продукти, які можуть призвести до заблокованого притоку крові до ока та мертвих очних нервів

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРОДУКТИ, ЯКІ “З’ЇДАЮТЬ” КАЛОРІЇ