Від вживання води до підйому ваг. Експерти назвали 5 способів, що дозволяють по максимуму спалювати зайві калорії.

Ходіть і бігайте під кутом. Піші прогулянки і біг – це чудові за своїми результатами аеробні навантаження. Хочете зробити їх більш ефективними в справі спалювання калорій? Ходіть і бігайте в гору. Якщо при подібних пересуваннях кут нахилу збільшується, то виростає навантаження не тільки на м’язи ніг, але і на багато інших зон тіла. А це сприяє більш швидкому схудненню.

Переходьте на інтервальні заняття. Замість того, щоб протягом півгодини неквапливо бігти зі швидкістю 10 км/год, намагайтеся на одну-дві хвилини розганятися по максимуму, потім одну хвилину йти пішки, потім знову бігти в швидкому темпі і так кілька разів. Практика показує, що подібного роду інтервальні тренування неймовірно ефективні.

Читайте також:  Вчені пояснили вплив сексу на якість сну

Додавайте більше ваги. Чим вище обсяг м’язів, тим нижче кількість підшкірного жиру. Тренування на м’язову масу прискорюють метаболізм, що допомагає спалювати зайві калорії. Додайте хоча б один-два дні занять з важкими вагами в ваш щотижневий графік тренувань.

Пийте воду. Експерти радять випити не менше двох кухлів води за 10 хвилин до початку тренувань. Це прискорює метаболізм, тобто спалювання калорій, приблизно на 30%.

Не забувайте про білки. Переконайтеся в тому, щоб у вашій дієті була достатня кількість білка, особливо якщо ви хочете схуднути. Він допоможе не тільки впоратися з голодними спазмами, але і наростити м’язову масу. Ідеально, якщо 30% всіх добових калорій припадає саме на білки.

Читайте також:  Вживання певних фруктів знижує ризик раку кишечника

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРОДУКТИ, ЯКІ “З’ЇДАЮТЬ” КАЛОРІЇ