Фахівці назвали групу продуктів, на яких краще не економити, так як більш дешеві аналоги можуть бути дуже шкідливі.

Економити на продуктах прагнуть багато. Але деякі дешеві продукти можуть призвести до поганих наслідків для здоров’я. Зокрема, це м’ясні напівфабрикати.

Дієтологи і гастроентерологи взагалі рекомендують відмовлятися від магазинних напівфабрикатів, так як ці продукти часто містять більше жиру та субпродуктів, ніж м’яса. Крім того, в них використовуються фосфати і трансжири, які вкрай негативно впливають на стан серця, кісток і мозку, а також можуть спровокувати проблеми з травленням і навіть привести до розвитку раку органів ШКТ.

Читайте також:  Дієтолог визнала міфом твердження про користь чаю у захисті від діабету

Якщо ви не уявляєте своє життя без пельменів, готових котлет або замороженої піци, то найкращий варіант – заготовлювати їх самостійно. Але це не завжди буває зручно, тому краще вибрати виробника, якості якого ви можете довіряти.

Велика небезпека ховається в сосисках і ковбасах. Мало того, що в основному вони складаються з соєвих продуктів, а не м’яса – багато виробників додають у свою продукцію цілу купу канцерогенів. Пам’ятайте, хороша ковбаса ніколи не буде коштує дешевше, ніж кілограм м’яса.

Найнебезпечнішими в короткостроковій перспективі можна назвати дешеві солодощі. Звичайно, мова перш за все про випічку і шоколад. Для дешевої випічки використовують велику кількість рослинних жирів і маргарину. В результаті калорій в ній виходить дуже багато, а користі для організму зовсім ніякої.

Читайте також:  Чому темніє в очах при підйомі з дивана

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КОРИСНІ ПРОДУКТИ НА КОЖЕН ДЕНЬ: 7 ВАРІАНТІВ

10 ПРОДУКТІВ, ЯКІ ПОТРІБНО ЇСТИ ЩОДНЯ