У теплу пору року в наше життя активно входять шашлики, обіди на природі і свіжий урожай з грядок. Все це підвищує ризик кишкових розладів, і ось кілька порад, які допомагають його знизити.

Пийте більше води. Коли температура повітря підвищується, наше тіло починає виділяти набагато більше рідини через піт. Ось чому в день необхідно вживати не менше 8 склянок води для того, щоб уникнути зневоднення і пов’язаних з ним кишкових розладів.

Найчастіше вживаєте пробіотики. Ці продукти містять корисні бактерії, що беруть участь в травних процесах. Кращим джерелом пробіотиків є йогурт, який також може допомогти і при розвитку діареї.

Обмежте вживання кофеїну, алкоголю і газованої води. Пийте менше кави, також спробуйте зменшити рівень алкогольних і газованих напоїв, оскільки всі вони подразнюють шлунок, що може спровокувати проблеми з травленням.

Уникайте спецій. Містить велику кількість спецій їжа подобається багатьом людям, проте в жарку погоду це може чинити негативний вплив на шлунок і кишечник. Частіше вживайте їжу з волокнами на зразок овочів і фруктів.

Більше спорту. Будь-які різновиди фізичної активності позитивно впливають на процеси травлення. Практикуйте йогу, піші прогулянки, біг і плавання.

Раніше співробітники Європейської асоціації кардіологів назвали продукти, які допомагають підтримувати активні функції серця і уникнути спазмів судин в жарку погоду.

Джерело: МедікФорум