Так називають порушення мозкового кровообігу, які залишаються недіагностованими. Між тим, вони набагато збільшують ризик реального інсульту і можуть викликати серйозні проблеми зі здоров’ям.

Контролюйте артеріальний тиск. Дослідники не раз приходили до висновку про те, що ретельний контроль артеріального тиску набагато знижує ризик будь-яких різновидів інсульту. Вимірюйте тиск кожен день.

Регулярно тренуйтеся. Постійні фізичні навантаження хоча б в кількості 30 хвилин помірних вправ 5 днів на тиждень зменшують ймовірність розвитку тихого інсульту на 40%. Такі результати одного з великих досліджень, проведених вченими з США.

Скоротіть вживання солі. Надмірна кількість солі призводить до стрибків артеріального тиску. А вони збільшують ймовірність тихого інсульту.

Читайте також:  Чи можна їсти сир, якщо у вас високий холестерин?

Слідкуйте за своєю вагою. Ретельний контроль маси тіла дозволяє зберегти хороші пропорції і запобігти самі різні проблеми зі здоров’ям. До їх числа відносяться і тихі інсульти.

Відмовтеся від куріння. Як активне, так і пасивне куріння призводять до поступового накопичення токсичних матеріалів в артеріях, які порушують постачання мозку кров’ю. Це може спровокувати не тільки тихий, але і великий інсульт.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News