Це одна з найпопулярніших і найпростіших страв в нашому раціоні. Виявляється, його можна зробити виключно корисним для здоров’я.

Додайте більше овочів. Якщо ви любите омлет з начинкою, то зробіть вибір на користь овочів, а не менш здорових інгредієнтів зразок ковбаси і сиру. Овочі також наситять це блюдо клітковиною і вітамінами, що зробить його більш корисним і викликає більш тривале відчуття ситості.

Вибирайте правильне масло для готування. Найпоширенішою помилкою є приготування омлету на неправильному маслі. Робіть вибір на користь оливкової олії, кокосової або гірчичної, але ні в якому разі не вершкового або будь-яких овочевих сортів. В іншому випадку вміст нездорових жирів в омлеті виросте.

Додайте більше білків. Якщо ви хочете позбутися зайвої ваги і наростити м’язи, то додавайте в свій раціон білки. У випадку з омлетом їх джерелом крім власне яєчних білків можуть бути, наприклад, гриби.

Вибирайте правильний хліб. Багато хто з нас вважають за краще їсти омлет з хлібом, і в цьому немає нічого поганого. Тільки зробіть вибір на користь цільнозернового хліба, або поєднуйте його з фруктами і овочевим салатом.

Правильні приправи. Додавайте наповнювачі, які прискорять метаболізм. До них можуть ставитися кумин, паприка, перець тощо.

Джерело: МедікФорум