Як зазначалося на конференції фахівців Американської асоціації серця, вживання кунжуту сприяє нормалізації артеріального тиску і рівня холестерину в крові.

Так, приготування їжі за допомогою кунжутної олії або насіння підвищує ефективність лікування захворювання. Заміна в щоденному раціоні харчування олій і жирів на кунжутну може нормалізувати показник холестерину в крові і знизити ризик розвитку хвороб серця.

Відзначається, що насіння кунжуту містять лігнани і фітостероли, рослинні сполуки, що допомагають контролювати холестерин, який, як відомо, при високих значеннях виступає фактором ризику серцево-судинних захворювань.

Також в насінні кунжуту багато магнію, вітаміну E і антиоксидантів. Ще в кунжуті є білок: в трьох столових ложках продукту міститься п’ять грамів білка. Крім того, три столові ложки неочищеного насіння містять 3,5 грама клітковини, необхідної для нормального функціонування кишечника.

Читайте також:  Правила життя для щоденного здоров'я від медичного журналіста Майкла Мослі

На думку експертів, вживання корисних жирних кислот і антиоксидантів, таких як сезамін, сезамола, сезамолін і оризанол, можуть позитивно впливати на здоров’я і нормалізувати тиск.

Відзначимо, що потрібно обов’язково консультуватися з лікарем перед додаванням в раціон будь-якого продукту, який може впливати на рівень артеріального тиску.

Високий тиск небезпечний для нирок, головного мозку і може привести до інфаркту міокарда, інсульту і т. д.

Неодноразово зазначалося, що інфаркт є однією з найпоширеніших причин смертей у світі.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News