Камені в жовчному міхурі викликають сильний дискомфорт і такі симптоми, як біль в животі, здуття, нудота і блювота. Уникайте цих продуктів харчування, якщо не хочете зіткнутися з даними ускладненням.

Рафіновані вуглеводи. Відмовтеся від вживання цукру та інших рафінованих вуглеводів для захисту жовчного міхура. Це шкідливі для здоров’я продукти, і організму буде потрібно більше часу для їх перетравлення.

Смажена їжа. Містить високу кількість трансжирів – ще один тип харчування, який призводить до формування каменів в жовчному міхурі. Їжте поменше смаженого і побільше приготованого на пару.

Перероблені продукти харчування. Всякого роду фастфуд шкідливий, оскільки містить дуже багато насичених жирів і солі. Тримайтеся подалі від популярних кафешок і ресторанчиків, роблячи вибір на користь домашнього харчування.

Читайте також:  Уролог назвав продукти, які є небезпечні для нирок

Жирне червоне м’ясо. Ще один продукт, який наш організм перетравлює з великими труднощами, витрачаючи додаткові зусилля. Уникайте червоного м’яса заради здоров’я жовчного міхура.

Жирне молоко і продукти з нього. Також важко розщеплюються в організмі, що призводить до формування каменів в жовчному міхурі. Не слід відмовлятися від молока, але вибирайте продукти з низьким відсотком жирності, пише The Health Site.