Розлучення є одним з найбільш болючих подій в життя людини, і багатьом він загрожує важкими депресіями. Психологи дали 6 порад про те, як впоратися з цим емоційним потрясінням.

При подібного роду психологічних травмах людям властиво фокусуватися на якихось окремих переживання чи спогадах, старанно відсторонюючись від всього, що відбувається в їх житті. Перша порада пов’язана зі зміною цього сценарію. Дивіться на всю картинку цілком, тобто абстрагуйтеся від одного неприємного епізоду, і ви побачите багато аспектів життя в майбутньому, за які можна цю життя подякувати. Ніколи не соромтеся звернутися за професійною допомогою, якщо після розлучення протягом тривалого часу ви відчуваєте психологічний біль або травму. Адже в такі періоди люди часто демонструють суїцидальний настрій, вони вважають своє життя безнадійним, а себе безпорадними і нічого не вартими.

Необхідно всіма силами вправляти свій мозок для того, щоб наповнити тіло енергією. Скачки настрою, депресивні думки і сумніви, самотність, дратівливість – все це робить нас вразливими перед майбутніми проблемами зі здоров’ям. Вправи для мозку і тіла допоможуть наповнитися енергією і зміцнити імунітет. Тільки що закінчилися важливі і тривалі відносини у вашому житті, і це прекрасний привід для того, щоб переоцінити інші відносини, що тривають. Частіше зустрічайтеся з родичами, відновіть стосунки з тими друзями, з якими ви давно не бачилися.

Якщо ви є релігійною людиною, то саме час звернутися за допомогою до священиків або стати більш активною частиною громади. Не забувайте про просте, але завжди працююче правило про те, що чорні смуги змінюються білими. Час лікує, необхідно протриматися якийсь час для того, щоб емоційний біль вщух, а життя знову почало приносити радість і інтерес.

Джерело: МедікФорум