Якщо ви хочете схуднути, почніть з правильної стратегії!

Просто очі розбігаються від кількості порад і методик схуднення, чи не так? Здається, найрозумніше – віддати перевагу найбільш популярним стратегіям – адже мільйони користувачок не можуть помилятися. Або все-таки можуть? Ми зібрали найпоширеніші поради по схудненню, які-упс! – не працюють.

Детокс-дієти

Дієтологи зізнаються: це одна з найгірших порад, які вони коли-небудь чули. Детокс-дієти і “програми очищення” допоможуть скинути вам кілька кілограмів, але вони негайно повернуться — практично відразу ж після завершення курсу. По-перше, діток-дієти обмежують вміст білка і клітковини, а, по‑друге, в соках і смузі, які зазвичай складають основу детокс-раціону, дуже багато цукру.

Відмова від вуглеводів

Вуглеводи необхідні як для здоров’я, так і для красивої фігури. саме з вуглеводів наше тіло отримує практично весь запас енергії, якщо ж їх кількість сильно обмежена, організм буквально буде змушувати нас їсти калорійну, жирну або солодку їжу, а ще — всіма силами утримувати вже запасений жир. відмовтеся від легких вуглеводів, а складні краще не чіпайте.

Читайте також:  Названо спосіб схуднути за допомогою звичайних прогулянок

Відмова від глютену

Це один з найбільших міфів в схудненні-нібито відмова від продуктів, що містять глютен, допоможе вам схуднути. Насправді єдине, чого ви можете домогтися таким шляхом — це дійсно отримати підвищену чутливість до глютену. Крім того, у багатьох безглютенових продуктах міститься багато цукру або його замінників, які небезпечні не тільки для фігури, але і для здоров’я.

Відмова від жирних продуктів

Ще одна погана ідея – повністю виключити продукти з високим вмістом жиру. Крім того, що ненасичені жирні кислоти необхідні для здоров’я серцево-судинної системи, здорові жири дають нам достатньо енергії і допомагають скидати зайву вагу. Крім того, знежирені продукти зазвичай містять багато цукру, який якраз заважає нам схуднути.

Читайте також:  Дерматолог розповів чому з'являються зморшки і як захистити шкіру

Фітнес-трекер

Трекери фізичної активності не тільки не допомагають нам худнути, але і навіть можуть знижувати ефективність тренувань — до такого висновку прийшли автори дослідження, опублікованого в 2017 році в Британському журналі спортивної медицини. Чим вище щоденна активність, тим вище спокуса «винагородити» себе за докладені зусилля чим-небудь калорійним або солодким.

Швидкі дієти

Так, ви втратите кілька кілограмів за короткий термін — але це буде не жир, а м’язова тканина, яку ми і без того втрачаємо катастрофічно швидко. Крім того, після кожної такої дієти підвищується ризик ефекту йо-йо, який мало того, що гарантує повернення всіх набраних кілограмів, так ще й збільшує ризик діабету і хвороб серця.

Читайте також:  Ці 5 продуктів стимулюють травлення

Голодування

Найголовніше правило: якого раціону ви б не дотримувалися і на якій дієті не сиділи, ви не повинні голодувати. Рано чи пізно обов’язково відбудеться зрив, тільки разом з новими кілограмами ви придбаєте ще й розлад харчової поведінки і порушений метаболізм.