Хворе горло будь-кого виведе з себе. Перш ніж купувати ліки або льодяники зі спреями, спробуйте заварити міцний чай.

Мятний чай

Може допомогти заспокоїти біль у горлі. Він містить з’єднання під назвою ментол, що має протизапальні властивості.

Трав’яний чай із кореня солодки

Хоча чай з кореня солодки найбільше відомий тим, що допомагає полегшити розлади шлунка тощо проблеми, такі як печія, його антибактеріальна та противірусна активність також може бути корисною при ангіні та застуді.

Ромашковий чай

Зроблений із квітів, цей класичний напій буває корисним, коли першіння у горлі або неприємний кашель не дають вам розслабитись уночі перед сном. Крім того, ромашковий чай містить антиоксиданти, особливо флавоноїди та терпеноїди, які допомагають організму боротися з інфекцією.

Чай із листя зефіру

Цей м’який чай виготовлений з рослини алтея. Лікарі кажуть, що корінь алтею виділяє желеподібну речовину, відому як слиз, яка допомагає заспокоїти біль у горлі. Дослідження показують, що він також має протизапальні властивості і може лікувати опухлі мигдалики.

Імбірний чай

За словами лікарів, пряний імбирний чай також може бути природним засобом від болю в горлі, оскільки корінь імбиру містить низку сполук, що мають протизапальну дію. Щоб надати додатковий смак або збалансувати гостроту, додайте в чай ​​мед та корицю.

Чай з куркумою

Чай з куркумою ідеально підходить для лікування болю в горлі, тому що куркума має противірусні, антибактеріальні та, найголовніше, протизапальні властивості, які заспокоюють горло і зміцнюють імунну систему.

Джерело: The Health Site