Зазвичай люди, які худнуть називають їх шкідливими. Але насправді вживання цих продуктів активізує фізіологічні процеси, що прискорюють виробництво енергії за рахунок спалювання жирової тканини.

Отже, що можна дозволяти собі, не боячись погладшати?

Курячі яйця. Сміливо з’їдайте одне яйце в день, починайте свій день з вживання яєць (хочете два, з’їдайте два). Яйця багаті білком, перетравлення якого забирає багато часу і довго підтримує відчуття ситості. Жовток в цьому випадку анітрохи не завадить.

Свинина. Якщо свинина, ще не обов’язково, що вона жирна з усіх боків. Свиняча вирізка може стати чудовим джерелом білка, що не поступається в своїй користі тому, що міститься в пісній яловичині.

Читайте також:  Продукти, які можуть призвести до заблокованого притоку крові до ока та мертвих очних нервів

Стейк. Зазвичай споживання червоного м’яса закликають зменшувати. Але стейк з пісного м’яса невеликих розмірів забезпечує організм білком, магнієм, вітамінами групи В, і з честю витримує конкуренцію навіть з курячою грудкою.

Паста. Якщо їсти макарони не каструлями, а порціями, які поміщаються в одній тарілці, то ваш організм скаже «спасибі» за це джерело вуглеводів, які йому теж потрібні. Дослідження показують: люди, які вживають макарони більш схильні до підтримки однієї маси тіла.

Сир. Організм спалює більше жиру, коли він отримує достатню кількість кальцію, а найкраще його джерело – це сир.

Горіхи. Непідсмажені горіхи багаті поживними речовинами, що сприяють стабілізації рівня глюкози в крові. Звичка з’їдати жменю горіхів в день допомагає зменшувати надмірну масу тіла – це продемонстрували багато наукові експерименти.

Читайте також:  Лікар повідомив про небезпеку продуктів із цвіллю для імунітету

Джерело: МедікФорум