Виконання дроп-сетів допомагає швидко наростити м’язову масу, упевнений головний тренер американської Національної академії спортивної медицини Андре Адамс. Спосіб правильно впровадити їх у свої силові тренування він назвав виданню Insider.

Адамс пояснив, що дроп-сети – це метод, при якому перший підхід вправ виконують з важкою або середньою вагою, після чого навантаження поступово знижується. Такий підхід, за словами фітнес-тренера, дозволяє прискорити процес розвитку мускулатури за рахунок включення одразу трьох стратегій стимулювання м’язового зростання – підняття тяжкості, метаболічного стресу або тривалої напруги та мікророзривів, що відбуваються при великій кількості повторень.

Адамс зазначив, що дроп-сети можна включити у тренування на тренажерах, вправи з гантелями чи штангою. Для ефективного нарощування м’язів він рекомендував виконувати не менше трьох підходів і щоразу знижувати вагу як мінімум на 20 відсотків. Виконувати підходи потрібно без перерви до відчуття м’язової відмови.

Читайте також:  Тривожні ознаки, які вказують на ожиріння печінки

Адамс попередив, що після дроп-сетів м’язам потрібно більше часу для відновлення. Він порадив відпочити довше і не поспішати повертатися до спортзалу після такого тренування.