Присутність цих продуктів в раціоні людини допомагає на довгі роки зберігати працездатність і міцну пам’ять, відзначають медики.

Лікарі рекомендують вживати в їжу чорницю і авокадо в якості профілактичного заходу щодо дегенеративних порушень. Зокрема, чорниця містить у собі антиоксиданти, що захищають від розвитку хвороби Альцгеймера.

Дослідження з використанням МРТ-сканування показали, що у людей, що вживали екстракт чорниці, стало відбуватися зростання активності мозку, а їх тести демонстрували поліпшення пам’яті і словникового запасу.

Що стосується авокадо, то в ньому містяться речовини, що сприяють зниженню рівня холестерину в крові, що допомагає запобігти атеросклероз. Авокадо відрізняється підвищеним вмістом натуральних антиоксидантів, таких, наприклад, як глутатіон. Глутатіон є одним з найбільш потужних «збирачів» вільних радикалів – молекул, що ушкоджують цілісність клітинних структур. Глутатіон запобігає старінню, рак, серцево-судинні захворювання, слабоумство.

Читайте також:  Вчені розвіяли міфи про шкоду кип'яченої води

Експерти радять навчитися правильно вибирати авокадо в магазині. Плід повинен бути трохи м’яким, на його шкірці не повинно бути білих плям.

Джерело: МедікФорум