Людям з проблемами діабету і предіабету фахівці радять включити дані продукти в свій раціон, оскільки їх вживання ефективно допомагає стабілізувати рівень цукру в крові.

Підвищений цукор в крові є фактором багатьох патологічних змін в організмі, що дуже небезпечно в умовах пандемії коронавірусу. Сьогоднішня реальність така, що візити до лікарів, відвідування медустанов неможливі в колишньому вільному режимі, тому особливо важливо дотримуватися заходів, що дозволяють підтримувати здоров’я, захищатися від його погіршень.

Одним з таких заходів є здорове харчування, конкретно – вживання продуктів, що допомагають стабілізувати рівень цукру в крові, пише The Health Site. Його експерти назвали 7 доступних продуктів, які добре справляються з цим завданням.

Вівсянка. Овес покращує чутливість до інсуліну, підтримує глікемічний контроль. Каша з вівсяної крупи на сніданок – один із способів нормалізувати рівень глюкози в крові. Важлива умова: вона повинна готуватися досить довго, пластівці, які швидко розварюються не підійдуть.

Яйця. Вони не містять вуглеводів і тому не підвищують рівень цукру в крові. У їх складі-якісний білок, необхідний організму для регенерації клітин, надійної імунного захисту, підтримки м’язової тканини.

Бобові. Один з кращих доступних продуктів, що допомагають стабілізувати рівень цукру в крові. Цей ефект забезпечується комплексним вмістом клітковини, складних вуглеводів і білка.

Часник. Наділений властивістю знижувати цукор в крові за рахунок специфічної речовини аллицина.

Апельсини. Незважаючи на солодкий смак, відрізняються низьким вмістом вуглеводів, що викликають зростання вмісту глюкози. До того ж містять розчинну клітковину, що допомагає стабілізувати рівень цукру, знижувати концентрацію холестерину.

Груша. Їх іноді називають ліками для діабетиків, оскільки плоди багаті клітковиною, що поліпшує механізми регуляції цукру в крові. Вживання груш підвищує чутливість клітин до інсуліну.

Гриби. Дослідження вчених Університету штату Пенсільванія показало, що нормалізувати рівень глюкози можна за допомогою печериць. Вони діють як пребіотики, впливаючи на життєдіяльність шлунково-кишкових бактерій. Мікрофлора кишечника відіграє величезну роль в обміні речовин і процесах метаболізму глюкози.