Галузь медицини, що займається лікуванням, відновленням зубів, називається стоматологія. Лікарю-стоматологу дуже важливо досягти успішного результату в своїй роботі – це залежить не тільки від досвіду, а й від матеріалів, що використовуються. Для покращення якості роботи варто купити матеріали Resinworks в інтернет-магазині SeTrade.

3D друк у сучасній стоматології 

Тривимірний друк є одним із сучасних досягнень у галузі стоматології. Цей підхід дозволяє створювати варіативні моделі, деталі з максимальною точністю. Технологія наразі є дуже популярною у зуботехнічних лабораторіях.

Що таке 3D друк? У стоматології так називається процес створення об’єктів за допомогою тривимірного принтера: для цього використовуються спеціальні матеріали. Технологія дозволяє створювати моделі з метою виготовлення зубних протезів, формувати деталі для імплантації, тимчасові коронки. Тривимірний друк спрощує та прискорює процес роботи, одночасно підвищуючи точність та якість результатів.

Матеріали Resinworks: класифікація 

Особливістю та перевагою матеріалів Resinworks для 3D друку є їхня стабільність, висока міцність. Вони стійкі до варіативних хімічних та фізичних впливів, що дозволяє виготовляти надійні, довговічні вироби. Розглянемо найпопулярніші категорії матеріалів Resinworks.

  1. Для виготовлення зубних протезів – відрізняються високою міцністю, естетичною привабливістю. Це дозволяє створювати високоякісні зубні протези, відновлюючи гарну усмішку пацієнтам.
  2. Для імплантації – застосовуються з метою створення моделей та деталей, необхідних для імплантації, відновлення зубного ряду. Використання подібних матеріалів дозволяє досягти оптимального результату імплантації, яка потішить пацієнта тривалий термін.
  3. Для тимчасових конструкцій – мається на увазі створення мостів, коронок тощо. Матеріали міцні, що забезпечує комфорт в установці та носінні.

Найзручніший спосіб придбати брендові матеріали – замовити їх в інтернет-магазині SeTrade. Пропонується ознайомитися з онлайн каталогом продукції, щоб вибрати відповідний товар. Беззаперечні переваги онлайн замовлення – простота процесу покупки, зручність. Замовлення можна зробити в будь-який час, віддаючи перевагу комфортному способу доставляння.

SeTrade – великий вибір продукції від виробника 

SeTrade пропонує величезний асортимент обладнання, інструментів для стоматологічних клінік. Продукція сертифікована, відрізняється високою якістю, надходить безпосередньо від виробника. Для отримання додаткової інформації та зв’язку з консультантом варто залишити повідомлення та телефонний номер у формі зворотного зв’язку на сайті.

Грамотний вибір обладнання та матеріалів – запорука успіху в роботі зуботехнічних лабораторій, стоматологічних клінік. Продукція бренду Resinworks добре зарекомендувала себе та користується попитом. Вибирайте перевірені засоби для досягнення мети – блискучої посмішки пацієнтів!

*На правах реклами