Фахівці відзначають, що моложавість жінки у великій мірі залежить від рівня гормону естрогену. Вони рекомендують вживати в їжу продукти, які допомагають нормалізувати гормональне здоров’я і почати краще виглядати.

Дефіцит естрогену в жіночому організмі може сигналити про себе депресивними станами, збільшенням маси тіла, зниженням сексуального потягу. Що допомагає захиститися від такого дефіциту? Одним з таких продуктів – помічників є насіння льону, які фахівці радять додавати в різні страви. Цей продукт багатий омега-3 кислотами, які допомагають запобігти старінню шкіри: захищають від почервоніння і роздратування, надають свіжий вигляд.

Інший продукт молодості – насіння. У соняшниковому насінні міститься багато вітаміну Е, що діє на організм як антиоксидант, який запобігає фотостарінню шкіри. Крім того жінкам потрібно обов’язково їсти абрикоси, які вигідно відрізняються від інших фруктів кількістю естрогену.

Читайте також:  П'ять симптомів на язиці, які лікарі радять ніколи не ігнорувати

Хочете добре виглядати – полюбіть петрушку. Вона ефективно контролює роботу сальних залоз і є відмінною профілактикою акне, в тому числі гормонального походження. Вчені в жарт називають петрушку «володаркою гормону естрогену»: вживання цієї зелені допомагає не тільки добре виглядати, але і переживати ПМС без стресу і болю.

Ще одне джерело естрогену – бобові. До їх складу входять в біофлавоніди, які є фітоестрогенами. Крім того, в бобових багато білка і триптофану – елементу, що сприяє виробленню гормону серотоніну, який допомагає впоратися з безсонням і депресією.

Про шоколад кажуть, що він призводить до появи прищів. Міф! Шоколад містить флавонол, який якраз підтримує здоровий стан шкіри. Також омолоджують шкіру висівки, причому пшеничні висівки відрізняються високим вмістом не тільки рослинних естрогенів, але і клітковини, харчових волокон, корисних при скиданні ваги.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News