Лікар-гастроентеролог Валентина Лупанова поділилася рекомендаціями про те, від яких напоїв найкраще утриматися людям, які мають певні проблеми з травленням і шлунково-кишковим трактом. За її словами, особливо уважно в цьому випадку слід поставитися до алкоголю.

За словами фахівчині, людям з хворобами шлунково-кишкового тракту спиртне протипоказано, незважаючи на поширену думку про те, що алкоголь в невеликих кількостях сприяє поліпшенню травлення. “Напої з вмістом спирту мають виражений негативний вплив на роботу печінки і підшлункової залози. Тому невеликі дози спиртного допускається вживати лише в період емісії захворювань шлунково-кишкового тракту, – наводить слова лікаря «Комсомолка».

Читайте також:  Вчені назвали найгірші наслідки коронавірусу

Валентина Лупанова також додала, що при проблемах з травленням і шлунком слід уникати міцної кави, свіжих соків і навіть чаю. Найнебезпечніше вживати ці напої натщесерце, оскільки вони підвищують секрецію і можуть спровокувати хворобливі відчуття.

Для того, щоб нормалізувати роботу травної системи, підкреслює фахівчиня, слід дотримуватися дієти, яка обмежує кількість вживаної жирної і смаженої їжі.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News