Дієтологи склали окремий перелік продуктів, які в комбінації з молоком можуть спровокувати особливо небезпечні для організму наслідки. Як таке молоко, на думку експертів, є безсумнівно корисним продуктом, повідомив телеканал новин «24».

Наприклад, кава тільки з додаванням молока, за словами дієтологів, не дає тонізуючого ефекту, так як вона просто нейтралізується під впливом молочного білка. Багатьох після такого напою тягне в сон.

Також, не надто вдалим експерти вважають поєднання зеленого чаю з молоком. Через додавання молока різко знижується антиоксидантна дія чаю. Крім того, це розширює судини і змінює тиск.

Страви з морепродуктів і вершковим соусом, зазначили фахівці, багатьом здаються неймовірно смачними, – але таке поєднання може стати причиною проблем зі шлунком. В організмі відбувається передозування протеїнами. Це здатне призвести до ускладнень в роботі нирок.

Практично те ж саме відноситься і до страв начебто омлету з сиром. Поєднання молока з яйцями і сиром – це такий білковий удар, від якого травленню доводиться довго відновлюватися.

Крім цього, небезпечно вживати разом молоко і фрукти. Їсти фрукти завжди потрібно окремо від основного прийому їжі, а не на десерт. Не поєднуються з молоком і овочі – огірки, помідори, броколі, кабачки, морква. У шлунку через них молоко створожується, порушує процес травлення і легко викликає розлад, а також гострі болі.

Джерело: МедікФорум