Дивитися занадто багато серіалів

Кожен зайвий час, проведений перед екраном телевізора або ноутбука, підвищує ризик діабету на 3,4% – такі результати дослідження, проведеного фахівцями з Університету Піттсбурга. Вся справа в тому, що сидячий спосіб життя сприяє накопиченню вісцерального жиру, який в свою чергу збільшує ризик розвитку діабету за рахунок зниження чутливості організму до інсуліну.

Пропускати сніданок

Відмовляєтеся від сніданку в надії швидше схуднути? Дуже погана ідея! По‑перше, результат буде прямо протилежним, а, по‑друге, це найшвидший шлях до розвитку діабету. Позбавляючи себе ранкової їжі, ви порушуєте баланс інсуліну і рівень цукру в крові зростає.

Читайте також:  Експерти з США назвали «побічні» ефекти відмови від алкоголю

Відмовлятися від вуглеводів

Це може здатися контр-інтуїтивним, але це так: повна відмова від вуглеводів на користь жирів і білків не лише не захистить вас від ризику діабету, але і навпаки, може спровокувати захворювання. Дослідження, проведене на мишах, підтвердили прямий зв’язок між кетогенними дієтами з високим вмістом жирів і підвищеною резистентністю до інсуліну. Якщо ви дійсно дбаєте про своє здоров’я, стежте за тим, щоб у вашому раціоні було досить повільних вуглеводів.

Продовження на наступній сторінці: 1 2
Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News