Зелений чай неймовірно корисний напій, який допомагає при багатьох проблемах. Докладніше про те, чому вам обов’язково слід пити зелений чай, читайте в статті.

По-перше, зелений чай істотно знижує ризик розвитку раку. Численні дослідження, проведені раніше, довели, що люди, які віддають перевагу цей напій іншим, на 60 відсотків рідше страждають від раку стравоходу. Справа в тому, що в чаї містяться речовини, що перешкоджають зростанню ракових клітин.

По-друге, з допомогою зеленого чаю можна суттєво скоригувати рівень холестерину. Якщо у вас спостерігаються проблеми в даній області, то слід випивати як мінімум одну чашку напою в день. Він допоможе знизити рівень «поганого» холестерину і підвищити «хороший».

По-третє, в даному вигляді чаю міститься велика кількість антиоксидантів. За рахунок цих корисних речовин знижується ризик розвитку раку, серцевих хвороб, підвищується імунітет, зменшується ймовірність утворення тромбів, впливу вільних радикалів на ДНК. Крім того, істотно сповільнюються процеси старіння.

По-четверте, не варто заперечувати, що є безперечна користь зеленого чаю на вагу. Якщо ви будете випивати дві чашки в день, то поліпшите свій обмін речовин.

По-п’яте, є частка впливу на рівень глюкози в крові. Таким чином, можна істотно знизити ризик розвитку діабету.

По-шосте, завдяки зеленому чаю зменшується кількість прищів на обличчі. Також напій допоможе запобігти подальшу їх появу, так як бореться з вільними радикалами, які тільки шкодять шкірі.

Ну і нарешті, зелений чай здатний значно підвищити тривалість життя. Якщо ви будете пити його щодня, то велика ймовірність, що переступите столітній ювілей.

Джерело: 7mednews