Незвичайний експеримент, пов’язаний з вживанням пива, здійснили вчені з Центру передових досліджень Національного політехнічного інституту Мексики.

На підставі даних, отриманих в ході цих випробувань, мексиканські фахівці прийшли до висновку про те, що помірне споживання безалкогольного пива може приносити певну користь організму людини. Зокрема, «дружба» з цим напоєм допомагає боротися із зайвою вагою і зменшує ризик виникнення серцево-судинних захворювань.

У людей, які страждають від надмірної ваги, споживання безалкогольного пива, позитивно впливає на обмінні процеси в організмі, констатували автори роботи. На користь такого висновку свідчать результати тестів. Протягом місяця 35 добровольців від 20 до 40 років випивали по 355 мл безалкогольного пива в день.

«Експеримент показав, що безалкогольне пиво у помірних дозах допомагає кишечнику прискорювати ферментативні функції, що захищають людину від зайвої ваги і, як наслідок, знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань», – визначили в результаті наукові фахівці.

Проведене у фіналі медобстеження показало, що у результаті «пивної терапії» в організмі людей нормалізувалися рівень цукру в крові, а також функції клітин підшлункової залози. В їх кишечнику при цьому зріс вміст бактерій Bacteroidetes. Сукупність наведених факторів і визначила ті ефекти, які спостерігалися під час експерименту, вважають дослідники.

Джерело: МедікФорум