Турбують вас часті болі в спині? Ви вже консультувалися з лікарем з цього питання? А рекомендації, які призначили, виконуєте або давно закинули? На останнє питання можете не відповідати, ми здогадаємося самі. Але хотіли б підказати, як привести спину в порядок, або хоча б не запустити стан, лише відмовившись від низки щоденних і згубних для спини звичок.

Чому люди скаржаться на болі в спині

Люди часто скаржаться на болі в спині. І практично кожне джерело болю бачать в довгому сидінні за робочим столом, але чи дійсно справа тільки в цьому? Ми хотіли б трохи розповісти про те, як згубні для спини деякі з ваших щоденних звичок. Під їх натиском кожен, як співається в одній популярній пісні, прогнеться під мінливий світ. Ось 7 простих речей, які ви можете зробити, щоб виправити свою поставу і хоча б частково вирішити проблеми в попереку.

Виправляємо 7 рутинних звичок, згубних для вашої спини

біль в спині

1. Придбайте якісний матрац

Відмінний матрац — це такий, який тримає спину у природній формі. Багато матраців не занадто гарні, так як деформуються під вашим тілом і не служать чудовою опорою для хребта. Ви також повинні змінювати свій матрац кожні вісім років, оскільки матеріали, з яких він виготовлений, в кінцевому підсумку просто зношуються.

2. Носіть невеликі і неважкі сумки

Великий плечовий мішок негативно впливає на ваш хребет, таким чином незабаром одне з ваших плечей ризикує стати вище іншого. Вибір якісного рюкзака або сумки — те, що потрібно!

3. Носити ортопедичне взуття

Взуття на високому каблуці або платформі може призвести до неприємної деформації спини, тому прагніть її уникати. Також не варто носити занадто відкриті сандалі і шльопанці.

4. Обмежте час на свій мобільний

Кожен раз, коли дістаєте свій телефон для таких рутинних дій, як відправка СМС або спілкування в соціальних мережах, ви опиняєтеся в дуже незручному становищі. Коли голова приймає позицію «ухил вниз». Що призводить до підвищеної напруги у відділі хребта і відповідних проблем зі спиною з часом.

5. Тримайте гаманець в сумці

Цей пункт особливо рекомендований тим, хто за звичкою тримає свій гаманець в кишені штанів. Це негативно позначається на стані хребта, так як обмежує природну свободу м’язів сідниць і отже спини.

6. Носіть підтримуючий бюстгальтер

Переконайтеся, що носите якісний бюстгальтер, який вам підходить точно за розміром і забезпечує достатню підтримку. Носіння білизни, яка не має необхідної підтримки грудей або просто не підходящого розміру, може призвести до болю в плечах, шиї і, як ви розумієте, в спині.

7. Неправильна техніка виконання фізичних вправ

Спробуйте розробити відповідну для вашої спини програму ефективних фізичних вправ при сприянні особистого фітнес-тренера.

Ми знаємо, що може бути досить важко уникнути шкідливих наслідків від щоденних рутин, але є кілька речей, які дійсно можуть змінити стан спини, і всі вони знаходяться в межах вашого прямого контролю. Також слід частіше балувати себе масажем, адже він дійсно корисний для організму і спини зокрема. Тепер все, що вам потрібно зробити, це застосувати наведені поради на практиці.

Ваша спина буде вдячна вам за нове до неї відношення! А якщо ви ще й проконсультуєтеся з класним лікарем — просто щаслива!

Джерело: HeadInsider