Жінкам , які мріють мати густе , гладке і сяюче волосся , слід звернути особливу увагу на свою дієту. На думку експертів , вона повинна обов’язково включати ці чотири продукти .

Йогурти

У них містяться пробіотики – “хороші” бактерії , що допомагають збалансувати колонію мікроорганізмів , які проживають у нас в кишечнику. Нещодавно американські вчені з’ясували , що пробіотики сприяють утворенню ” здорового глянцю ” волосся , про який мріє кожна жінка. Бактерії роблять шкіру більш сяючою , а волосся блискучими і густими . Пробіотики знижують рівень запалення в верхньому шарі шкіри , що й сприяє здоров’ю волосся .
 
Лосось

У цій рибі міститься вітамін D, необхідний для підтримки росту волосся і запобігання його випадінню . Цей вітамін береже здоров’я волосяних фолікул , сприяючи росту нового волосся. Одним з кращих джерел вітаміну D за винятком риб’ячого жиру є лосось , в одній порції якого міститься 112 % рекомендованої добової дози вітаміну.
 
Устриці

Читайте також:  Сильна тривога може бути симптомом серцевого нападу у жінок

Цинк це потужний компонент для здоров’я волосся і його росту , він прискорює загоєння пошкоджених фолікул. Дефіцит цинку часто призводить до випадання волосся. Найбільш значний рівень цього металу ви знайдете в устрицях . Але не турбуйтеся , якщо цей делікатес вам не по кишені – багато цинку також міститься у звичайній яловичині .
 
Капуста

У різних сортах капусти повнісінько здорових поживних речовин , вона знижує ризик розвитку хвороб серця і раку. А ще в ній багато фосфатидної кислоти, що сприяє росту волосся за рахунок стимуляції клітин фолікул.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧОМУ ПОТРІБНО МІНЯТИ ШАМПУНЬ ДЛЯ ВОЛОССЯ

Читайте також:  Чотири типи напоїв ведуть до затвердіння артерій та тромбів

ЯК ЗРОБИТИ ВОЛОССЯ ЗДОРОВИМ