Виключивши фактори, які впливають на кількість їжі, що поглинається, перестанете переїдати.

Світло. Недостатнє освітлення допомагає розправлятися з великою кількістю їжі, ніж на світлі. Врахуйте це, вибираючи місце для перекусу.

Поспіх. Сигнал про насичення надходить в мозок не відразу, тому, при квапливій їжі, ми встигаємо завантажити в шлунок зайвого в проміжку між насиченням і доставкою повідомлення в мозок. Навчіться їсти не поспішаючи.

Великий посуд. Використовуйте тарілки меншого обсягу, і будете наїдатися невеликою кількістю їжі. А якщо поміняєте ложку на палички для їжі, вам знадобиться велика сила волі, щоб переїсти.

Спільний прийом їжі небезпечний проявом стадного інстинкту. Люди починають несвідомо копіювати один одного, вступати в змагання. Додамо, що за бесідою почуття ситості настає набагато пізніше, ніж при уважному прийомі їжі. Зверніть на це увагу під час колективних застіль.

Емоційний дискомфорт, різноманітність і доступність продуктів, а також прийом їжі за телевізором – фактори, які безпосередньо впливають на обсяги засвоєної їжі, з якими краще бути акуратнішим.