Як ви дізнаєтеся, що з’їли достатню кількість їжі?

Однією з найбільших проблем при спробі схуднути є позбавлення від переїдання. Необхідно вживати достатню кількість їжі, щоб не голодувати і не переїдати.

Дуже багато людей їдять, щоб поліпшити настрій або позбутися від стресу або просто при перегляді кіно. В результаті вага неухильно збільшується, а також збільшується ризик розвитку хвороб.

Ми пропонуємо вам скористатися цими порадами і ваш вага буде стабільно зменшуватися, а також ваше самопочуття значно покращиться.

1. Не пропускайте сніданок.

Якщо у вас немає часу на хороший сніданок, то найкраще встати на 20 хвилин раніше, щоб насолодитися повноцінним сніданком. В результаті це допоможе мати дуже значні ефекти для схуднення. Люди, які їдять здорові жири, білки і вуглеводи під час сніданку, як правило, вибирають менші порції протягом решти дня.

2. Їжте кожні 4 години.

І ви зможете легко уникнути сильного голоду, який провокує людину їсти багато. Регулярне харчування підтримує нормальний рівень цукру в крові, а також рівень енергії. В результаті це запобігає переїдання.

3. Увімкніть білки в свій раціон.

Дослідження показало, що жінки, які споживали 30% калорій з білка, мали довше відчуття ситості і менш голодні, ніж ті жінки, які вживали тільки 18% калорій з білка. Тому варто включати один білок в кожен прийом їжі. Ви можете включити, наприклад, яйця, рибу і курку, так як вони є кращим пісним джерелом тваринних білків. А також горіхи, бобові, насіння — це відмінні вегетаріанські страви багаті білком.

4. Вести щоденник харчування.

Бажано написати, що ви їсте і як ви себе почуваєте після прийому їжі. Це дозволить вам краще усвідомити свій вибір продуктів харчування. А також призведе до відмови від шкідливої їжі та усунення переїдання.

5. Лягайте спати не пізніше 22 годин

Згідно з дослідженням існує тісний зв’язок між тим, як пізно ми лягаємо спати, і тим, скільки ми їмо. Виявляється, одна шкідлива звичка може призвести до іншої. Зробіть собі ласку і покращуйте своє здоров’я всіма можливими способами. Постарайтеся лягати спати 21-22 години і отримати 8 годин повноцінного нічного відпочинку. В результаті ви будете їсти менше і легко втрачати вагу.

6. Їжте повільно.

В результаті це поліпшить травну функцію. А також це дозволить вам вчасно помітити, що ситі і не переїдати.

7. Їжте сиру їжу.

Вона сповнена максимальною кількістю поживних речовин і в результаті ваш апетит зменшитися. Так як організм отримає все, що йому необхідно.

8. Починайте вечерю з салату.

Справа не тільки в тому, що салати корисні для вас, але і в зелених продуктах з високим вмістом води. В результаті це допомагає вам відчувати себе ситим набагато раніше і запобігає переїданню.

Джерело: Будете здоровы