Оливкова олія

Оливкова олія — головний інгредієнт середземноморського раціону, який два роки тому був визнаний найбільш підходящим для збереження здоров’я і підвищення шансів на довголіття. Головне, про що важливо пам’ятати, що це «холодне» масло, чиї корисні властивості повністю губляться при нагріванні. Додавайте її до салатів, намазок або просто змащуйте нею підсушений або смажений хліб — і їжте кожен день. Ваше серце буде вам дуже вдячно.

Яйце

Якби нам потрібно було вибрати лише один безумовно здоровий і корисний продукт, яйця перемогли б з великим відривом. По‑перше, це найпростіший джерело корисних білків, по‑друге, вони допомагають заповнити дефіцит вітаміну D, по-третє, в них безліч корисних вітамінів і мікроелементів, в тому числі корисних для очей каротину, лютеїну і зеаксантину. Нарешті, яйця — джерело здорових жирів. Тобто практично ідеальний продукт!

Читайте також:  Названі випадки, коли душ слід приймати рідше

Темний шоколад

А от якби довелося вибирати самий здоровий десерт, то темний шоколад обставив би всіх конкурентів ще в півфіналі: він корисний для метаболізму, він знімає стрес, він допомагає боротися зі старінням і навіть захищає мозок від когнітивних порушень. А ще в темному шоколаді багато корисних жирів. Головне пам’ятати: варто вибирати шоколад з високим вмістом какао і низьким — цукру, а також не дуже захоплюватися.

Грецький йогурт

Найпростіший спосіб отримати необхідну порцію корисних ненасичених жирів — з’їсти грецький йогурт. А заодно — і отримати достатньо кальцію і білка. Суцільний профіт!

Читайте також:  Шість продуктів, які допоможуть отримати в достатній кількості вітаміну B12

Кеш’ю

Практично всі горіхи містять досить корисних жирів, але чемпіони серед них — кеш’ю. Крім того, ці горішки містять багато магнію, який необхідний для здоров’я серця і фортеці наших кісток і суглобів – так що варто їсти кешью хоча б пару раз на тиждень.

Джерело: Домашний очаг

Продовження на наступній сторінці: 1 2
Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News