Чому така значна кількість чоловіків залишаються самотніми, незважаючи на надлишок жінок? Психологи зібрали 9 причин цього, які назвали самі представники сильної статі.

На першому місці цього сумного списку – зовнішній вигляд. Приміром, лисина або короткий ріст, який багато чоловіків сприймають як велику проблему при знайомствах і пошуках партнерів. І зовсім даремно, тому що зовнішність чоловіка не є для багатьох жінок настільки визначальною, чому є чимало доказів. На другому – низька самооцінка і впевненість у собі. При цьому зовсім не потрібно бути від природи самовпевненим, треба лише дозволити оточуючим вас людям думати, що ви високої про себе думки. Для того щоб підвищити самооцінку, необхідно скоригувати такі речі, як постава, хода і навіть контакт очима. На третьому місці в списку причин самотності – відсутність достатньої кількості спроб. Багато чоловіків роблять одну-дві спроби завести відносини або сходити на побачення, які закінчуються невдало. Після цього вони ставлять на собі хрест, що зовсім неправильно.

На четвертому місці в списку – відсутність інтересу до довгострокових відносин. Деякі представники сильної статі вважають, що вони взагалі не створені для відносин і сім’ї. Проте сім’я забезпечує безліч переваг, включаючи і більш тривалу тривалість життя. Маса чоловіків вважають себе не дуже здатними у справі флірту (п’яте місце списку). Вони не розпізнають ті сигнали, які їм надсилають жінки, зацікавлені в знайомстві. А деякі ведуть себе дуже незграбно на побаченнях. Звичайно, все це теж справа поправима. На шостому місці в нашому рейтингу – тип особистості чоловіка. Інтровертам, тобто тим, хто замкнутий на власних внутрішніх переживаннях, заводити знайомства набагато складніше.

Недавні розставання назвали сьомим за популярністю фактом чоловічої самотності. На жаль, біль після цього розриву може затягтися дуже надовго, і чоловік взагалі втратить інтерес до партнерів. На це також може вплинути негативний досвід від колишніх відносин, який розташувався на восьмому місці рейтингу. Якщо у чоловіка в голові одні неприємні спогади про спільне життя з якоюсь жінкою, він може більше не намагатися будувати сім’ю. Ну а замикає наш список недостатня кількість відповідних жінок. Звичайно, в якомусь населеному пункті їх може не вистачати, але не треба забувати про те, що в нашому розпорядженні є інтернет, а значить, цілий світ з його величезними можливостями.