ГоловнаНовини Здоров'я95% американців захищають своє здоров’я від раку

95% американців захищають своє здоров’я від раку

Цілих 95% жителів США приймають якісь заходи для профілактики раку. До такого висновку прийшли вчені з відомої Клініки Майо.

Як перемогти рак

Опитування значної кількості жителів США показало, що 19 з кожних 20 американців вживають якісь заходи для профілактики раку. Так, три чверті респондентів не курять, 74% обмежують вживання алкоголю, 72% дотримуються здорової дієти, а 90% знають про випадки раку у своїй родині, що також дуже важливо. Жінки значно частіше за чоловіків приймають всі ці профілактичні заходи і обговорюють ризики, а також методи запобігання пухлин зі своїми лікарями. Представниці прекрасної статі частіше отримують рекомендовану кількість сну і проходять через профілактичні огляди, ніж чоловіки.

Читайте ще:  Чим краще харчуватися, щоб не хвилюватися?

Опитування показало, що 62% американців мають якихось рідних і близьких, у яких діагностували рак. 61% учасників опитування хвилюється з приводу того, що злоякісну пухлину можуть діагностувати у них. Незважаючи на ці побоювання, багато респондентів зберігають оптимістичний настрій: 78% очікують швидкої появи потужних ліків від раку, а 57% сподіваються, що це станеться в наступні 20 років. Автори дослідження також запитували респондентів про ті бар’єри, з якими вони стикаються, коли звертаються за допомогою при виникненні симптомів раку. Для 46% опитаних головним бар’єром є відсутність фінансів, а для 41% – брак часу.

Приблизно дві третини опитаних, які вже мали рак, або у яких яка-небудь близька людина зіткнулася з цією хворобою, долають всі виникаючі бар’єри. Автори дослідження підкреслюють, що пухлини атакують мільйони американців кожен рік, і для більшості людей не так просто говорити про рак. Однак опитування показує, що люди представляють небезпеку цієї хвороби і приймають заходи для того, щоб захистити своє здоров’я.

Читайте ще:  Медики розкрили секрет шкідливої ​​їжі

Джерело: MedikForum