Поява Примадонни російської естради на одному із заходів Москви дало привід хвилюватися про її здоров’я. Пугачова накульгувала і спиралася на тростину. Колеги співачки припустили, що у зірки загострилася стара травма.
 

На корпоративній вечірці з нагоди ювілею взуттєвої фірми “Новард”, Алла Пугачова з’явилася з тростиною в руках. Співачка не могла не привітати компаньйонів, з якими співпрацює майже два десятка років, і відвідала захід, незважаючи на травму. Ніхто з присутніх не очікував побачити Примадонну накульгуючою. Багато подумали, що у співачки загострилася травма, яку вона отримала 6 років тому на зйомках шоу «Дві зірки». Тоді Пугачова спіткнулася на сходах і довго лікувала сильний вивих ноги.

Читайте також:  Жінок попередили про несподівану причину відчуття туману в голові

Алла Пугачова зі своєю вихованкою

Максим Галкін поспішив заспокоїти друзів і шанувальників його дружини, сказавши, що Алла Борисівна потягнула зв’язки, але їй вже набагато краще. Ця неприємність із зіркою сталася вдома, під час занять на біговій доріжці.

Пугачова, незважаючи на травму, не покинула захід завчасно. Вона відсиділа всю концертну програму за столиком, а потім навіть піднялася на сцену, щоб привітати ювілярів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ДІАБЕТ У ЗНАМЕНИТИХ ЛЮДЕЙ

ТРАВМИ АХІЛЛОВОГО СУХОЖИЛЛЯ