Діабет не може перешкодити людям, досягти професійних висот і стати знаменитими!

Цукровий діабет може виникнути у людей різних національностей, віку і професій. Ця хвороба не обходить стороною і знаменитостей. Багато відомих акторів і політиків, співаків і навіть спортсменів знайомі з цією недугою. Але цукровий діабет не став для них нездоланним бар’єром між мріями і планами і реальними досягненнями. Діабет не може зменшити талант або скасувати геній людини. І якщо докласти достатньо зусиль, цю перешкоду можна подолати, взявши хворобу під контроль. Життя знаменитих людей часто є тому прикладом.

Спортсмени з цукровим діабетом!

Всесвітньо відомий футболіст Пеле хворів на цукровий діабет з юності. Це не завадило йому заробити титул кращого футболіста ХХ століття і безліч інших почесних титулів і звань.

Тенесист Білл Тальберт завоював 33 національних титули США. При цьому він був діабетиком з 10 років і практично все життя прожив на інсуліні. Тальберт прожив 80 років.

Американцеві Ейден Бейлу необхідність робити ін’єкції інсуліну не завадила влаштувати марафон на 6500 км, він перетнув весь північноамериканський континент. Пізніше на свої кошти Бейл створив Діабетичний дослідницький фонд.

Стівен Джеффрі Редгрейв – п’ятикратний олімпійський чемпіон, один з найвідоміших веслярів Британії. У 1997 році йому поставили діагноз «діабет 1 типу». Але спортсмен не перестав тренуватися, і своє п’яте олімпійське золото в 2000 році завоював вже з цим діагнозом.

Видатний канадський хокеїст Боббі Кларк хворів на діабет з 13 років. Але це не завадило йому втілити свою мрію, грати в хокей і досягати професійних висот.

Відомий американський лижник Кріс Фріман страждає діабетом 1 типу. Тим не менш, він не перестає дивувати вболівальників новими досягненнями та планує взяти участь в Олімпіаді 2014 в Сочі.

Творчість і діабет сумісні!

діабетВсесвітньо відома джазова співачка Елла Фіцджеральд хворіла на діабет, але це не завадило їй дожити до 79 років і виступати практично все життя.

Михайло Боярський змушений дотримуватися дієти і постійно робити ін’єкції інсуліну. І все таки актор продовжує активно зніматися в кіно і позитивно дивиться на життя.

Алла Пугачова також страждає діабетом і змушена підлаштовуватися під особливості хвороби. Але це не заважає їй радувати шанувальників своїми виступами.

Хто б міг подумати, що герой безлічі бойовиків Сильвестр Сталоне страждає діабетом 1 типу. Тим не менше це так. Але це не означає для актора кінець кар’єри, він продовжує зніматися і тримає хворобу у вузді.

Армен Джигарханян – російський актор, який дуже часто знімається, давно хворіє діабетом 2 типу. Але хіба можна сказати, що цей бадьорий 77 річний чоловік пригноблений хворобою? Знаменитий актор активно знімається в кіно і грає в театрі, і стверджує, що не може жити без улюбленої роботи.

Про діабет Армен Джигарханян говорить: «Важливо дотримуватися дієти, режиму прийому ліків, рухатися побільше – загалом, робити все те, що рекомендують фахівці. Я жити хочу! А ті, хто не дотримуються приписиів лікарів, – значить, вони жити не люблять ».

Справляється з діабетом і Мері Тайлер Мур-телезірка, володарка п’яти премій “Еммі”. У 30 років у неї був виявлений діабет. Але їй вдалося стабілізувати цукор і взяти хворобу під контроль.

Письменник Пірс Ентоні хворий на діабет. При цьому він пише по дві книжки на рік, займається спортом і контролює хворобу за допомогою дієти.

Серед тих, хто не з чуток знайомий з цукровим діабетом Елвіс Преслі, Михайло Горбачов, Микита Хрущов, Елізабет Тейлор, Шерон Стоун, Юрій Нікулін, Нона Мордюкова, Ельдар Рязанов, Марчелло Мастроянні та Ернест Хемінгуей, а також безліч інших відомих і талановитих людей.

Контролюйте хворобу і здійснюйте свої плани

Контролювати цукровий діабет може кожен. Для цього зовсім не обов’язково бути зіркою. Потрібно просто приділяти увагу своїй хворобі.

При діабеті 1 типу необхідно розраховувати дозу інсуліну під кожний прийом їжі. Навряд чи ви їсте одне і те ж кожен день.

«Цукровий діабет – це хронічне захворювання і пацієнт повинен жити з цим захворюванням, знати, що робити в кожен день, кожну годину і хвилину часу», – говорить завідувач кафедри діабетології Національної медичної академії післядипломної освіти ім П.Л.Шупика професор Борис Микитович Маньковський .

Контроль рівня цукру в крові, правильне харчування і помірні фізичні навантаження допоможуть вам почувати себе добре. А значить, діабет не буде перешкодою для здійснення планів і задоволення ваших професійних амбіцій.

У США тим, хто прожив з діагнозом діабет 30 років, дають медаль «За перемогу над діабетом». На медалі зображено 5 коней, які символізують інсулін, дієту, фізичні навантаження, навчання і самоконтроль. Ви в змозі осідлати цих коней і бути завжди в сідлі!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ АТАКУЄ ДІТЕЙ

ІНВАЛІДНІСТЬ ПРИ ЦУКРОВОМУ ДІАБЕТІ