Фахівці задалися питанням, чому широкі стегна Кім Кардашьян так приваблюють до себе увагу чоловіків. Заради цього вони провели дослідження. Результати виявилися досить передбачуваними – вся справа в моді і бажанні чоловіків дістати собі дітородну самку.

Світ буквально став одержимий оголеними сідницями Кім Кардашьян. Американську зірку реаліті-шоу, після відвертої фотосесії для журналу Paper, зробили навіть об’єктом дослідження. Група вчених з’ясувала, що фігура з пишними стегнами приваблює чоловіків на рівні еволюційних механізмів.

– Ми просили добровольців розглядати різні фотографії жінок. На цих зображеннях за допомогою цифрової обробки були збільшені груди, талія і стегна. Потім чоловіки коментували, які фото були для них найбільш привабливим. Також в момент, коли вони дивилися на фото, їх очі відстежували інфрачервоні камери, – розповів антрополог з Нової Зеландії Барнабі Діксон.

Читайте також:  100-річна жінка розповіла про свої правила та дала пораду молодим

З’ясувалося, що першим ділом чоловіки звертали увагу на декольте, але привабливіше для них виявилося співвідношення талії і стегон. На думку вчених, перевага жінок з вузькою талією і широкими стегнами є укорінена. Саме такі представниці слабкої статі в підсвідомості чоловіків найбільш підходять для виробництва потомства.

Більш ранні дослідження вчених цю теорію побічно підтверджують. У 2007 році в Каліфорнії вивчили дані 16 тисяч жінок і прийшли до висновку, що їх форми напряму пов’язані з інтелектом. Чим більше була різниця між обсягами талії і стегон, тим краще вони справлялися з тестами, причому їхні діти також дивували своїми розумовими здібностями. Вчені встановили, що в жировому прошарку на стегнах міститься велика кількість омега-3 жирних кислот, які необхідні для росту мозку у плода під час вагітності.

Читайте також:  Визначено дозу алкоголю, яка здатна довести до інсульту

Доцент психології з Міжнародного університету Флориди Діон Стівенс знайшов інше пояснення чоловічим перевагам. Він припустив, що ті речі, які день у день миготять по телевізору, стають для людини нормою. Тому пильна увага до великих обсягів задньої частини Кім Кардашьян обумовлена впливом поп-культури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВСТАНОВЛЕНО, НА ЯКИЙ САМЕ МАКІЯЖ РЕАГУЮТЬ ЧОЛОВІКИ

ЧОЛОВІЧА ХОДА ВИДАЄ СТАВЛЕННЯ ДО ЖІНКИ

ЧОЛОВІКИ І ЖІНКИ ФЛІРТУЮТЬ ПО-РІЗНОМУ