Вікові зміни шкіри, які починаються в проміжку від 20 до 35 років, зовсім не є прокляттям, скоріше це нагадування про хід часу і про те, що нам потрібно правильно доглядати за віковою шкірою. Ось кілька продуктів харчування, які допоможуть це зробити.

Огірки

Один з найбільш корисних для здоров’я шкіри продуктів, так як огірки допомагають знижувати запальні процеси. У них також багато вітаміну С – “суперзірки” у світі натуральних продуктів для догляду за шкірою.

Солодкий перець

Червоний, жовтий або зелений – самі вибирайте свій улюблений колір. Солодкий перець володіє протизапальними і антиоксидантними властивостями. Крім того, в цьому овочі багато вітаміну С. Тільки стежте за тим, щоб не переварити солодкий перець на плиті, інакше ви позбудетеся більшості його корисних властивостей.

Броколі

Знаменитий овоч, який ефективно бореться з раком. Броколі також містить велику кількість жирних кислот омега-3 – одна з кращих поживних речовин, які борються із запаленнями, що викликають зморшки на шкірі. Нарешті, в броколі також багато вітаміну С.

Авокадо

Технічно є фруктом, авокадо також являє собою відмінне джерело насичених жирів і жиророзчинних вітамінів А і Е для здоров’я шкіри. Його компоненти захищають нашу шкіру від пошкоджень. Рекомендується додати авокадо в салат, або зробити на основі цих фруктів маску для обличчя, яку необхідно наносити до відходу до сну.

Яйця

При вживанні яєць в їх повноцінному вигляді ми отримуємо один з кращих натуральних джерел амінокислот для догляду за шкірою. Нам необхідний білок для будівництва м’язів, а амінокислоти стають тим самим будівельним матеріалом для самого білка. Вони допомагають нашій шкірі відновлюватися, підтримувати вологість і еластичність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 НАТУРАЛЬНИХ СПОСОБІВ БОРОТЬБИ ЗІ ЗМОРШКАМИ

7 ДИВОВИЖНИХ ПРИЧИН ПОЯВИ ЗМОРШОК

ВІКОВІ ПРОБЛЕМИ ШКІРИ