Сильна імунна система необхідна організму, оскільки вона захищає його від різних захворювань. Ця проблема особливо актуальна в період пандемії. Лікарі обговорюють різні способи зміцнення імунітету, але найбільше уваги приділяється одному з кращих поживних речовин.

Йдеться про вітамін D. Одна з його основних ролей – допомагати в засвоєнні кальцію, який є важливим мінералом для кісткової системи і зубів. Крім того, вітамін важливий для правильної роботи м’язів, серця і легенів, розповіла невролог Ніколь Авена.

За словами вчених, вітамін D може допомагати боротися з інфекціями, прискорює загоєння ран і покращує психічне здоров’я. Ця речовина настільки важливо, що в разі його дефіциту організм починає посилати різні сигнали, пише Eat This, Not That!. Саме тому під час пандемії COVID-19, а також сезону грипу та ГРВІ більшість лікарів закликають людей контролювати кількість вітаміну D в крові.

Читайте також:  Ці вправи допоможуть жінкам посилити інтенсивність оргазмів

“Є чіткі докази того, що, якщо у вас низький рівень вітаміну D, ви більше ризикуєте заразитися, коли навколо гуляють інфекції”, – зазначив доктор Ентоні Фаучі з Національного інституту алергії та інфекційних захворювань.

Спеціаліст рекомендував приймати добавки вітаміну, А також включати в раціон багаті ним продукти. До останніх відносяться в тому числі молоко, яйця, лосось і гриби. Однак перед додатковим прийомом вітаміну Фаучі порадив проконсультуватися з лікарем.